Apple’ın M1 destekli MacBook Air’i, Chromebook’ları ve daha fazlası bugün satışta


Ayrıca en yeni M1 destekli MacBook Air, ASUS ve Acer Chromebook’larda ve bugün indirimde olan daha pek çok üründe harika fırsatlar bulduk.


Bugünün son fırsatlar seçimi, Apple’ın en son yonga seti ile desteklenen yeni bir MacBook Air’de tasarruf etmenizi sağlar. M1, Apple’ın PC’lerine herhangi bir görevi kolaylıkla halletmeleri için tonlarca güç ve güç verimliliği sağlar. Şimdi, 256 GB depolama alanına sahip yepyeni dizüstü bilgisayarınızı üç renk seçeneğinden herhangi birinde 49 ABD doları tasarrufla yalnızca 950 ABD dolarına alabilirsiniz. 512 GB varyantı tercih etmek istiyorsanız, biraz para biriktirmenize izin veren tek sürüm olduğu için Uzay Grisi sürümünü öneriyoruz. Şu anda 1.189 dolara satılıyor, bu da 60 dolar tasarruf anlamına geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, çok fazla harcamadan yeni bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Acer ve ASUS Chromebook’lardaki son indirimlere de göz atabilirsiniz. İlk olarak, Acer Chromebook Spin 311 Dönüştürülebilir Dizüstü Bilgisayar 233,90$ indirim alıyor, bu da sizinkini yalnızca 265$’a alabileceğiniz anlamına geliyor. Intel Celeron N4020 işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahiptir. Ve biraz daha fazla harcamak istiyorsanız, ASUS – 2’si 1 arada 14 inç Dokunmatik Ekranlı Chromebook’u da düşünebilirsiniz. 329 dolara alabilirsin ve 200 dolar kazanırsın. Kaputun altında bir Intel Core m3 işlemci, 4 GB RAM ve 564 GB depolama alanı alacaksınız.

Şimdi, ev ofisiniz için yeni bir masa almayı da düşünebilirsiniz ve bu sırada biraz para biriktirmek isteyebilirsiniz. İlk olarak, Foxemart L-Shaped Bilgisayar Masası 40 $ indirim alıyor, yani 130 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Daha ucuz bir seçenek olan VASAGLE Bilgisayar Masası, size 20$ tasarruf sağlayacak sayfa kuponunu ekledikten sonra 110$’a sizin olabilir. Ve L şeklinin hayranı değilseniz, Foxemart Bilgisayar Masasını 20 $ tasarrufla 80 $ karşılığında da alabilirsiniz. Hepsi harika görünecek ve çalışma alanınızı daha da iyi gösterecek. Hareket halindeyken fazladan depolama alanına ihtiyacınız varsa, SanDisk 256GB Ultra Fit USB 3.1 Flash Sürücü 3$ indirimden sonra şimdi 26$’a alınabilir.