Apple’ın en iyi Prime Day fırsatları arasında AirPods Pro, M1 Mac’ler, M1 iPad Pro’lar ve daha fazlası yer alıyor


Bugünün en iyi Apple fırsatları, Amazon Prime Day ile daha da iyi hale geldi. Artık yalnızca 190$ karşılığında yeni bir AirPods Pro çifti edinebilirsiniz!


Sonunda burada. Amazon Prime Day nihayet başladı. Mevcut en iyi marka ve ürünlerden bazılarında tonlarca fırsat bulduk. Razer ürünleri ve Nokia 8.3 hakkında zaten bazı çılgın fırsatlar yayınladık, ancak fırsatlar burada bitmiyor. Şimdi, satışta olan birkaç Apple ürünü olduğunu ve hatta bazılarının yeni bir düşük seviyeye düştüğünü bulduk.


İlk olarak, şu anda 59 $ indirim alan Apple AirPods Pro’muz var ve bu da onları 190 $ ‘dan kapmak için bırakıyor. Bu, bu harika kulaklıklar için şimdiye kadarki en iyi fiyat, çünkü önceki en düşük fiyatları 52 $’lık bir indirimden sonra 197 $’dı. Kablosuz şarj kutunuz varsa, aktif gürültü önleme, şeffaflık modu, ter ve su geçirmezlik ve 24 saatten fazla pil ömrü elde edeceğinizi unutmayın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, biraz daha bütçe dostu bir şey istiyorsanız, 49 $ tasarrufla 150 $ ‘a kablosuz şarj kutusuyla Apple AirPod’ları alabilir veya 59 $ aldıktan sonra şimdi sadece 10 $’ a giden kablolu bir şarj kutusuyla AirPod’ları alabilirsiniz. indirim. İlk 40$’lık indirimi ürünün açılış sayfasında göreceksin, ikinci 19$’lık indirim ise kasada görünecek.

En yeni 13 inç MacBook Air, cihazın açılış sayfasında ilk 49$’lık indirimi aldıktan sonra şu anda 900$’a satılıyor, ardından ödeme sırasında uygulanacak ikinci 50$’lık indirim geliyor. Bu size 256 GB depolama ve 8 GB RAM’e sahip M1 destekli bir dizüstü bilgisayar sağlayacaktır ve bu dizüstü bilgisayarın kaputunun altında bir fanı olmadığı için ultra sessiz olduğunu unutmayın.

Retina 5K Ekranlı 27 inç 2020 Apple iMac de satışta ve 399$’lık devasa bir indirimden sonra sizinkini 1.400$’a alabilirsiniz. Bu iMac, 8 GB RAM, 256 GB depolama ve 3,5 GHz Intel Core i5 işlemci ile birlikte gelir. Diğer Mac’ler ve daha fazla Apple ürünü de indirimde ve onlara buradan göz atabilirsiniz.

Apple’ın M1 destekli iPad Pro’ları ve en yeni iPad Air’i de indirimde. İlk olarak, 10,9 inç iPad Air, WiFi destekli 64 GB depolama seçeneğiyle bugüne kadarki en büyük indirimini alıyor çünkü artık 79 $’lık bir indirimin ardından 520 $’a sizin olabilir. En iyi yanı, tasarrufların her yöne gitmesidir, yani aynı fiyata beş farklı renk seçeneğinden herhangi birini alabilirsiniz. Şimdi, çoğu renk çeşidinde aynı 79 doları aldığınız için depolama alanını artırdığınızda işler daha tatlı hale geliyor, ancak günümüzün en iyi tasarruflarından yararlanmak istiyorsanız, o zaman Uzay Grisi’ndeki 256 GB varyantını seçmelisiniz. Şu anda 100 $ indirim alıyor! Bu, sizinkini 649 dolara alabileceğiniz anlamına gelir.

Satışta en yeni M1 destekli iPad Pro modellerini de bulacaksınız, ancak şu anda 100 $ tasarrufla 1.099 $’a satıldığı için onları yalnızca 256 GB depolamaya sahip 12.9 inçlik Gümüş renkli modeli tercih ettiğinizde göreceksiniz. Ya da 50 $ indirimden sonra 749 $’a 128 GB depolama alanına sahip Uzay Grisi rengindeki daha küçük 11 inçlik modeli alın. Bu modellerin her ikisi de yalnızca WiFi desteğiyle gelir.