Amazon’un yeni Ring cihazları ve Blink Video Doorbell, evinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak


En yeni Ring güvenlik ürünlerine, Blink’in yeni kapı zili video kameralarına ve evinize göz kulak olmanıza yardımcı olacak diğer hizmetlere göz atın


Amazon kısa süre önce güvenliğe odaklanan birkaç yeni ürün duyurdu. Şirket, evinizde ve çevresinde olan her şeyi kontrol etmenize yardımcı olacak yeni cihazlar ekledi. Yeni bir Ring Alarm Pro, Ring Always Home Cam, Blink Video Doorbell ve Blink Outdoor + Floodlight kamera kiti gördük, ancak hepsi bu kadar değil, Ring Virtual Security Guard adlı yeni bir hizmetin duyurusunu da gördük.


Ring Alarm Pro Güvenlik Kiti, birleştirildiğinde tüm evi koruyan sekiz bileşenle birlikte gelir. Bu paket, güvenilir WiFi ve yerleşik bir eero yönlendirici ve 7/24 kapsamanızı sağlayacak yedek internet ile gelişmiş ağ güvenliği içerir. Ayrıca hareket algılama sensörleri, bir Alarm Pro Baz İstasyonu, bir tuş takımı ve kapılarınız veya pencereleriniz için dört Temas Sensörü ve bir Alarm Menzil Genişletici içerir. Ayrıca bu cihazı sesinizle kontrol edebilecek, devreye alabilecek ve devre dışı bırakabileceksiniz. Ayrıca Alexa Guard ile, kırık cam sesini veya diğer alarmları algıladığında sizi uyaran uyarılar alacaksınız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ring Always Home Cam, evinizde olup biten her şeye göz kulak olmanın başka bir mükemmel yoludur. Birden fazla perspektife ve özel uçuş yollarına sahip bu iç mekan uçuş kamerası. Bu kamera, kontrol etmeniz gereken her şeyi görmenizi sağlamak için evinizde kayar. Dahili LED’li 1440×1440 HD videosu, gece veya loş ortamlarda kayıt yapmanız gerektiğinde yolunuzu aydınlatacaktır. Ayrıca Ring uygulamasıyla tüm bu bilgileri kontrol edebilecek ve bunlara erişebileceksiniz ve Ring Alarmınız çaldığında, Always Home Cam’iniz neler olup bittiğini görmek için otomatik olarak uçacak.

Blink Görüntülü Kapı Zili de bugün duyuruldu ve nerede olursanız olun kapınıza cevap vermenizi sağlayacak. 1080p HD gündüz ve kızılötesi gece video kamerasına ve iki yönlü sese sahiptir. Ayrıca, uzun ömürlü pil ömrü, özel uyarılar, hareket algılama uyarıları ve daha fazlasını da sağlar. Blink Outdoor + Floodlight kamera, kablosuz, pille çalışan bir HD projektör montajlı ve hareket algılamalı akıllı güvenlik kamerasıdır ve aynı zamanda beklenen veya beklenmedik ziyaretçileri görmenizi, duymanızı ve onlarla konuşmanızı sağlar.

Son olarak, Sanal Güvenlik Görevlisi tatildeyken, uyurken veya sadece kötü sinyal alan bir yerdeyken evinize göz kulak olmanıza yardımcı olacak yeni bir abonelik hizmetidir. Bu hizmet, endüstri lideri izleme şirketi Rapid Response ile yapılan işbirliği sayesinde sağlanmaktadır. Başka bir deyişle, evinizin ve eşyalarınızın sağlığıyla ilgilenen başka insanlara sahip olacaksınız. Endişelenmeyin, her zaman kameralarınızı izleyen rastgele bir yabancıya sahip olmayacaksınız. Amazon ayrıca gizliliğinizi düşünmek için zaman ayırdı.

Virtual Security Guard aşağıdaki özellikleri ve korumaları içerir:

Hizmet, yalnızca seçtiğiniz kameralar için, istediğiniz zaman etkinleştirilir. Kameralar, varsayılan olarak sanal izleme kapsamı dışındadır ve kaydettirmek istediğiniz kameraları siz seçersiniz.

Modlar gizliliği sağlar. Aracıların hareket olaylarını izleyebilmesi için Zil Alarmınız Ev veya Dışarıda Moduna ayarlanmalıdır. Aracılar, sanal izlemeyi etkinleştirmediğiniz sürece kameralarınızı asla görüntüleyemez.

Temsilciler, videoları yalnızca kayıtlı bir kamerada bir hareket olayı tetiklendiğinde Canlı Görünümün bir parçası olarak gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir ve herhangi bir videoyu indiremez, kaydedemez veya paylaşamaz.

Kayıtlı bir kamerada ayarlanmış Gizlilik Bölgeleriniz varsa, bu bölgelere saygı duyulur ve aracılar tarafından görüntülenemezler.

Ayrıca Ring uygulamasında bir gösterge göreceksiniz, böylece Virtual Security Guard’ın ne zaman açık olduğunu ve Rapid Response temsilcileri tarafından hangi videoların incelendiğini her zaman bilirsiniz.