Amazon Prime Day, Nokia 8.3’ü sadece 441 dolara getiriyor!


Amazon Prime Day fırsatlarıyla başlıyoruz, şu anda yalnızca 441$’a sizin olabilecek en son Nokia 8.3 5G’yi inceleyin ve ücretsiz bir kılıf alın


Bugün aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey için tonlarca harika fırsat bulacaksınız. Ancak, Amazon Prime Day’de yeni bir akıllı telefon almak istiyorsanız, Nokia 8.3’e uygulanan son indirime bir göz atmalısınız.


Nokia 8.3 şu anda Nokia’nın 2021’deki en iyi cihazlarından biridir. Bu cihaz Eylül 2020’de piyasaya sürüldü ve Qualcomm Snapdragon 765G 5G işlemci, 6 ve 8 GB RAM ve 128 GB’a kadar depolama alanı ile geliyor, bu da onu çok güzel orta saha oyuncusu.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Seçtiğiniz modele bağlı olarak 599 ABD Doları veya 699 ABD Doları fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü, ancak hızlı hareket ederseniz, yalnızca 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip yeni bir cihaz alabilirsiniz. 440,98 dolaryüzde 26 tasarruf anlamına gelen 158.02$’lık bir indirimden sonra.

Bu telefonların en iyi özelliklerinden biri, 64 MP birincil atıcıya sahip PureView dörtlü kamera kurulumudur. Ayrıca, Nokia 8.3’ü her içerik oluşturucu için iyi bir seçim haline getirecek olan Zeiss Cinema sayesinde inanılmaz video kalitesi elde edeceksiniz.

Ekstra yazılım özelliklerini minimumda tutan, Android’in çok basit veya minimalist bir sürümüne sahip hızlı bir telefon. Ayrıca iki büyük Android güncellemesi ve üç yıllık aylık güvenlik güncellemesi alacaksınız.