Acer Swift X Creator Dizüstü Bilgisayar, Sony Alpha a7 II, OnePlus Buds Pro ve daha fazlası


Hızlı Linkler

  • Acer Swift X Creator Dizüstü Bilgisayar
  • Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı

Acer Swift X Creator Dizüstü Bilgisayar

Acer-Swift-Uzun-1

Bu haftayı, şu anda yüzde 20 indirimli olan Acer Swift X SFX14-41G-R1S6 Creator Dizüstü Bilgisayardaki en son fırsatlarla kapatıyoruz. Bu model genellikle 1.070 Dolar’a satılır, ancak bugünkü anlaşma sadece 851 Dolar’a bir model almanıza yardımcı olacaktır. Swift X, 14 inç Full HD ekran, güçlü bir AMD Ryzen 7 işlemci, NVIDIA RTX 3050Ti Dizüstü Bilgisayar GPU’su, 16 GB RAM, 512 GB depolama ve yerleşik Amazon Alexa ile birlikte gelir.


İçerik oluşturmak, oyun oynamak ve daha fazlasını isteyenler için harika bir seçenek. Ancak Dell Inspiron 14 5420 14 inç Öğrenci Dizüstü Bilgisayarı bir başka harika alternatif olduğundan, sizin için sahip olduğumuz tek seçenek bu değil. Yüzde 6 indirim aldıktan sonra 1.040 dolardan geliyor. Dell Inspiron 14 5420, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama alanı, NVIDIA GeForce MX570 grafik kartı ve daha da iyi görünmesini sağlayan ince bir tasarımla gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, şu anda yüzde 22 indirimle 499 ABD dolarına satılan HP 17 Dizüstü Bilgisayarı da düşünebilirsiniz. Bu model, 11. nesil Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 256 GB depolama ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

Acer Swift X PBI

Acer Swift X

Swift X, 14 inç Full HD ekran, güçlü bir AMD Ryzen 7 işlemci, NVIDIA RTX 3050Ti Dizüstü Bilgisayar GPU’su, 16 GB RAM, 512 GB depolama ve yerleşik Amazon Alexa ile birlikte gelir.

Sony Alpha a7 II

Sony Alpha a7 II Uzun

Ayrıca Amazon.com’da Sony Alpha a7 II ile başlayan ve şu anda yüzde 40’a varan inanılmaz bir indirim alan birkaç seksi görünümlü fotoğraf makinesinde harika indirimler gördük. Bu model 1.673 $ fiyat etiketi ile geldi, ancak bir tanesini sadece 998 $ karşılığında eve götürebilirsiniz. Buna ek olarak, tam çerçeve sensör ve 28-70 mm lens ile birlikte gelir; bu, onu elinize alır almaz harika çekimler yapmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Daha fazla alternatif aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 24’lük çok cazip bir indirim sayesinde şu anda 1.297 dolara satılan Nikon Z 5’i alabilirsiniz, yani cüzdanınızda 403 dolar tutabilirsiniz. Ayrıca ultra kompakt NIKKOR Z 24-50mm f/4-6’yı da içerir. Başlamak için 3 standart yakınlaştırma lensi.

Ve biraz daha güçlü bir şey istiyorsanız, 28-70 mm lens ve 3 inç LCD ile Sony a7 III Tam Çerçeve Aynasız Fotoğraf Makinesini alabilirsiniz. Ancak bu aynı zamanda 1.898 $ ödemeye hazır olmanız gerektiği anlamına da geliyor çünkü şu anda satın alma işleminizde 300 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak yüzde 14’lük bir indirim alıyor.

Sony Alpha a7 II PBI

Sony Alpha a7 II

Sony Alpha a7 II, aşama algılamalı BIONZ X Görüntü İşlemcisi, 5 Eksenli SteadyShot INSIDE Sabitleme, hava koşullarına dayanıklılık ve daha fazlasıyla hızlı hibrit AF özelliklerine sahiptir

OnePlus Tomurcukları Pro

Ses departmanına geçerken, OnePlus Buds Pro Kablosuz Kulaklıklar yüzde 33 indirim alıyor, bu da bir çifti 100 dolara eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Ek olarak, bu harika görünümlü kablosuz kulaklıklar, IP55 derecesi, gürültü önleme ve 50 ABD doları tasarruf sağlar.

Ancak yine de, en son 30 $ tasarruf sayesinde 70 $ ‘dan daha uygun fiyatlı bir seçenek olan OnePlus Buds Z2 Gerçek Kablosuz Kulaklık Kulaklıklarını da alabilirsiniz. Ayrıca aktif gürültü önleme ve seksi görünümlü bir tasarıma sahip olursunuz.

OnePlus Tomurcukları Pro

OnePlus Buds Pro, ortam sesinize otomatik olarak uyum sağlamak için Akıllı Uyarlanabilir Gürültü Engelleme, 38 saate kadar pil ömrü ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı

Razer BlackShark V2 Pro Uzun

Yakın zamanda yapılan yüzde 33’lük indirim sayesinde şu anda 120 ABD Doları’na satılan Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı ile daha iyi bir oyun deneyimi yaşayın. Bu harika oyun kulaklığı, THX 7.1 Spatial Surround Sound, çıkarılabilir bir mikrofon ve 60 $ tasarruf sağlar. PC’niz, PS 4 ve Nintendo Switch ile uyumludur. Daha uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız, yüzde 50 indirimden sonra 40 dolara satılan Razer Kraken Oyun Kulaklığını alabilirsiniz.

Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı

Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı, her sıkı oyuncu için harika bir alternatiftir.