2021 hepimiz için berbattı ama T-Mobile şimdiye kadarki en iyi yılını geçirdi


Ne bilmek istiyorsun

  • T-Mobile, 2021’in şimdiye kadarki en iyi yılı olduğunu iddia ediyor ve güçlü bir 5G lansmanı ve sektördeki en düşük kayıpla yeni faturalı müşterileri yıldan yıla ikiye katlıyor.
  • T-Mobile, 4. çeyrekte en hızlı büyüyen yüksek hızlı İnternet sağlayıcısıydı ve şirket, 2022’nin sonuna kadar şu anda yaptığı alanın 5 katını kapsamak niyetiyle dikkatini 5G için kırsal pazarlara çeviriyor.
  • Şirket ayrıca işini güçlendiren %100 yenilenebilir enerjiye geçerek RE100 vaadini yerine getirdi.

T-Mobile’ın CEO’su, 2021’de 212 milyon Amerikalıyı kapsayan 5G kapsamı sağladıktan sonra T-Mobiles’ın banliyö ve kırsal mobil pazarlara artan ilgisini vurgulayan bir kazanç çağrısı sırasında şirketin şimdiye kadarki en iyi yılını ilan etti. T-Mobile, 5G ağını beş katına çıkaracak gibi görünüyor Kasım ayında Müzayede 110’da kazandıkları yelpazeyi entegre ederken ve hızlandırılmış Sprint birleşmesini tamamlarken bu yılı kapsıyor.

T-Mobile’dan Mike Sievert, “T-Mobile şimdiye kadarki en güçlü yılımızı yaşadı. 2021 için belirlediğimiz müşteri büyümesi, karlılık, birleşme sinerjileri ve ağ oluşturma gibi cesur hedeflere ulaşmakla kalmadık – hepsini ezdik” dedi. CEO.