Press enter to see results or esc to cancel.

Bike Baron – İncelemesi

Bike Baron - İncelemesi

Atlamalı zıplamalı motor oyunları arasında en meşhur olanlarından Bike Baron, kısa bir süreliğine ücretsiz olmuş durumda. Bir zamanlar onlarca farklı ülkede en çok indirilen oyunlar listesinin başında yer aldığını hatırladığım Bike Baron, bu tarz oyunları seven her iPhone kullanıcısının telefonunda olmayı hak ediyor!

Orjinal fiyatı 1,79TL olan oyun, dünden beri “kısa bir süreliğine” hatırlatması ile ücretsiz olmuş durumda. Universal olduğu için, hem iPhone hem de iPad üzerinden rahatlıkla oynayabiliyorsunuz, Bike Baron’u. Ayrıca içinde bulunduğumuz kampanya ile bir kere ücretsiz indirmeye başlarsanız, daha sonra fiyatı artsa dahi sizin tekrar para vermeyeceğinizi unutmayın.

bölümler

Oyun 4 farklı zorluk seviyesinde, 100’den fazla bölüm içeriyor. Birbirinden farklı bu bölümleri teker teker geçerek, yenilerini aktif hale getirebiliyorsunuz.

kullanım

Oyunun kullanımı ise oldukça basit. Gaz ve Fren olmak üzere iki pedalımız var, ekranın sağ alt köşesinde. Sol altta bulunan ok tuşları ile de, motorumuzu öne ve arkaya doğru ittirebiliyorsunuz. Daha çok havadayken farklı akrobatik hareketler için kullanacağınız bu tuşlarının en önemli özelliği; kafa üstü yere çakılmamanızı sağlamak. Aksi taktirde, ölebilirsiniz… 🙂

yıldız

Bölümlerin sonunda puanınız 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor. Bu değerlendirmeyi etkileyen başlıca faktör ise; yarışı size verilen süre içerisinde bütün altınları toplayarak bitirmeniz.

kendi bölümünü yapmak

Oyunun bir diğer özelliği ise; size kendi bölümlerinizi oluşturma hakkını sağlamak. Bu sayede hem kendi bölümlerinizi yapmaktan hem de o bölümleri oynamaktan zevk alabilirsiniz. Ayrıca bölümleri oluşturma menüsünün de oldukça zengin ve kullanımının da oldukça kolay olduğunu söylemeliyim.

bölüm yükleme

Sadece kendi bölümünüzü yapmak değil Bike Baron’un bize sunduğu. Başka oyuncuların yaptığı güzel bölümleri de internet üzerinden indirme şansına sahipiz. İstediğimiz bölümün kodunu uygulamaya girerek.

Bizce; Çok da detaya girmeden, incelemeyi burada sonlandırmak istiyorum. Benim tavsiyem; hazır ücretsiz olmuşken bu fırsatı kaçırmayın. Eğer kampanyayı kaçırırsanız ve oyun tekrar ücretli hale gelirse de, meraklısı için fiyatını gayet hak ediyor. Tasarım ve eğlence konularında yeterince başarılı olan oyun, fiyat konusunda da benden tam puan aldı. Yüklemeye değerlik ve kanaat konularında tam puanı hak ettiğini düşündüğüm Bike Baron, Küçük Elma Kurdu’nun elinden 5 elmalık bir skor ile ayrılıyor.. 🙂

Bike Baron

( Yazı No: -174- )


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Comments

Comments are disabled for this post


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php:261 Stack trace: #0 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php(342): SAPE_base->_read('/home/mdolmaci/...') #1 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php(417): SAPE_base->load_data() #2 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/settings.php(11): SAPE_client->SAPE_client(Array) #3 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/footer.php(37): include('/home/mdolmaci/...') #4 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/template.php(572): require_once('/home/mdolmaci/...') #5 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/template.php(531): load_template('/home/mdolmaci in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php on line 261