Press enter to see results or esc to cancel.

Yeni hostingimiz – Natro.com

Öncelikle tüm okurlarımızdan, kısa bir süre hizmet veremediğimiz ve yeni yazılar yazamadığımız için özür dilerim. Bildiğiniz gibi her sitenin bazı ihtiyaçları vardır. Bunların başında da Hosting hizmeti gelir. Bizim sitemiz eskiden wordpress.com üzerinde bulunurken, geçtiğimiz günden itibaren natro.com‘un sponsorluk karşılığı bize sağladığı Hosting paketine geçiş yapmış bulunuyoruz. Bizi seçen natro.com’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hosting değişimden dolayı, yayın yaptığımız platformu wordpress.com’dan wordpress.org’a transfer ettik. Kısacası sitemizin oturması için bir miktar zaman var. Bu sırada görüntü kirliliği veya benzeri bir sorun oluşturursak diye, şimdiden özür diliyoruz. Eski temamızı koruduğumuz bu yeni platformda; arkaplan, eklentiler veya site başlığı gibi düzenlenmesi gereken noktaları da en kısa zamanda düzelteceğiz. Ama bu sırada yeni yazılar yazmayı da ihmal etmeyeceğimizi söylüyor, bu değişim sırasında bize destek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

( Yazı No: -069- )

Comments

2 Comments

hakkı hereke

Şirketimizin siteleri natro sunucusunda duruyor. çok iyi,biz çok memnunuz. küçük elma kurdunun natro hostinge geçmesi iyi olmuş.

Muammer

Teşekkürler. Biz de öyle düşünüyoruz. Tüm gayretimiz siz okurlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için.


Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.