Press enter to see results or esc to cancel.

Flight Control HD – İncelemesi

Bugün, geçtiğimiz haftalarda indirime giren kaliteli uygulamalardan bir tanesini sizler için inceleyeceğim. Flight Control HD. Basit tasarlanmış, ama zevkli bir oyun. Sizin için inceleyeceğim bu oyun iPad için çıkarılmış bir oyun. Fakat her zamanki gibi bir de iPhone için ayrıca bir versiyon tasarlamışlar. iPhone için tasarlanan versiyona buradan ulaşabilirsiniz.

Şuan indirimi bittiği için hem iPhone hem de iPad versiyonlarının fiyatı şuan 0.99$. Aynı zamanda iPhone’da çalışacak bir de FREE versiyon üretilmiş. Tabi bedava olanı paralısı kadar zevkli olamaz. Bu açık bir gerçek. 🙂

Oyunun amacı basit. Siz uçakları ve helikopterleri birbirlerine çarpmadan düzgün bir şekilde indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için haritaya giren uçakları parmağınız ile bir çizgi çizerek yönlendiriyorsunuz. Her uçağı kendi rengindeki piste indirmeye çalışıyorsunuz.

Anlatacak çok bir şey yok. Oyun ilerledikçe gelen uçak ve helikopter sayısı artıyor. Böylece oyun iyice zevkli bir hale bürünüyor. Aynı zamanda bir çok farklı harita sayesinde eğlencenizi katlıyorsunuz. Bir çok HD harita bulunmasının yanı sıra 3D özelliğe sahip bir harita da bulunuyor. Açıkçası henüz bu haritayı çok inceleme fırsatı bulamadım. Bunun sebebi 3D uyumlu gözlük sahibi olmamam. Eğer siz bu haritayı çoktan denediyseniz; fikirlerinizi bizimle paylaşıp bir çok arkadaşımıza yararlı olabilirsiniz.

Aynı zamanda oyun multi-player bir şekilde de oynanabiliyor. İster tek bir iPad’i iki ayrı ekrana bölerek, ister iki iPad arasında, isterseniz de internet üzerinden başka oyuncular ile oynayabilirsiniz. Bu da oyuna ayrı bir zevk katıyor. 🙂

( Yazı No: -006- )

Comments

5 Comments

Begüm

bu oyunu çok sevdim ama gene paralı olmuş

Begüm

aynı zamanda akında biliyor “TASTY PLANET” diye bir oyun var onu da incele çok güzel.

Akın

Blades of Fury ve Blueprint 3D adında bir oyun inceler misin ?
TEŞEKKÜRLER

Muammer Dolmacı

Söylediğiniz uygulamaların en yakın zamanda incelemesi yapmaya çalışacağım, iyi günler..

Begüm Karadayı

İYİ GÜNLER 🙂


Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.