ZAGG, OtterBox, OMOTON ve daha fazlası


Google Pixel 6’nız için bir ekran koruyucu mu arıyorsunuz? Şu anda mevcut olan en iyi film veya temperli cam seçeneklerinden bazılarını öğrenmek için bu makaleyi okuyun!


Pixel 6 ile Google, fiyatına göre çok fazla değer sağlayan bir yapı ve performans düzeyine sahip bir cihazla amiral gemisi akıllı telefon mücadelesine geri adım atıyor. Bu zorlamanın ortasında, arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı kullanmaktan ekranın altındaki bir parmak izi tarayıcısına da geçiş yaptılar. Bir ilerleme olsa da bu, işini iyi yapan ve biyometrik performansı engellemeyen bir koruyucu bulmanın daha önemli olduğu anlamına gelir. Biz de bu yazımızda Pixel 6 için şu anda en iyi ekran koruyucu olduğunu düşündüğümüz seçenekleri listeledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Not: Bu liste, yeni koruyucular piyasaya çıktıkça ve şu anda mevcut olan seçeneklerden daha iyi performans gösterdiğinde güncellemeler alacaktır.


OtterBox Açıkça Korunan Film

Pixel 6 OtterBox Ekran Koruyucu

Kaynak: OtterBox

Kılavuz, Google’ın “Made for Google” sertifikasına sahip ürünler listesinden bir aksesuarla başlıyor. OtterBox Açıkça Korumalı Film, Pixel 6’nızın olası çizilmelere karşı korunmasını sağlamak ve bulaşmaya karşı daha fazla dayanıklılık sağlamak için üzerine çıkar.

Bir film koruyucu olduğu için, bir düşüşün üzerinde iz bırakma olasılığı vardır. Bu nedenle kılıf ile kullanmanızı öneririz. Koruyucunun kenarlara kadar uzanmaması bu mantıkla verilmiş bir tolerans kararıdır.

OtterBox Açıkça Korunan Film

OtterBox Açıkça Korumalı Film, Pixel 6’nızla bir kılıf kullanıyorsanız ve kullanmaya devam ederken ekranının lekesiz kalmasını sağlamak istiyorsanız sahip olmanız gereken bir aksesuardır.

ZAGG InvisibleShield Glass Elite+

Pixel 6 ZAGG Temperli Cam Koruyucu

Kaynak: ZAGG

Pixel 6 için ZAGG InvisibleShield Glass Elite Plus, özellikle temperli cam arıyorsanız, piyasadaki tartışmasız en iyi ekran koruyucusudur. Bununla birlikte, önemli bir talep fiyatı var.

Not: Bu ürün aynı zamanda Made for Google programının bir parçasıdır.

Koruyucu, düşmelere karşı dayanıklı ve çizilme direncini artıran bir yüzey oluşturmak için OEM’in İyon Değiştirme Teknolojisini kullanır. Ayrıca kokuya neden olan bakterilerin büyümesiyle ilgilenen antimikrobiyal bir kaplamaya sahiptir. Tepsi, uygulama tırnakları ve kauçuk yükleme matı gibi eksiksiz bir kurulum araçları seti ile birlikte gelir.

İncelemeleri, Pixel 6’daki parmak izi sensörüyle uyumluluğundan oldukça bahsetti.

ZAGG InvisibleShield Glass Elite+ Pixel 6 Ekran Koruyucu

ZAGG InvisibleShield Glass Elite+, telefonunuzu sert düşmelere karşı koruyacak bir aksesuara ihtiyacınız varsa satın almanız gereken bir ekran koruyucudur.

Supershieldz PET Film

Pixel 6 SuperShieldz Ekran Koruyucu

Kaynak: SuperShieldz

Supershieldz PET Film, ara sıra değiştirilmesi gerekebilecek bir aksesuara çok fazla para harcamak istemiyorsanız Pixel 6’nız için göz önünde bulundurmanız gereken ekran koruyucudur. Ürün, geride herhangi bir kalıntı bırakmayan ve tavizsiz dokunma hassasiyeti sağlama iddiasında olan kolay bir kurulum için Japon PET’i kullanır.

Perakende paketi, kutuya dahil altı parça ile birlikte gelir.

Amazon’daki incelemelerini okuduktan sonra, koruyucunun akıllı telefonla yeterince çalıştığını ve tarayıcının kusursuz çalışması isteklerinizin başında değilse satın alma listenizin bir parçası olabileceğini belirledik.

Supershieldz PET Film

Pixel 6 için Supershieldz PET Film, yeterince performans gösterecek birden fazla birim arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken üründür.

OMOTON Temperli Cam

Pixel 6 OMOTON Ekran Koruyucu

Kaynak: OMOTON

Pixel 6 için OMOTON Temperli Cam, fiyat/değer oranı sunan temperli bir cam koruyucuya sahip olmakta ısrar ediyorsanız seçeceğiniz aksesuardır. Marka, Pixel 6’nın ekran içi tarayıcısıyla uyumluluğunun arkasındaki nedenin yalnızca 0,3 mm kalınlığa sahip olduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte, uygulamadan sonra Pixel 6’nın tarayıcı hassasiyetini artırmanızı ve parmak izlerinizi yeniden kaydetmenizi tavsiye ediyorlar.

Koruyucunun kendisi, şirketin 9H sertlik derecesine sahip cam olduğunu iddia ettiği şeyden yapılmıştır ve paket ön için üç parça ve iki kamera merceği koruyucusu ile birlikte gelir.

OMOTON Temperli Cam Koruyucu

Pixel 6 için OMOTON Temperli Cam, gerektiğinde kullanıma hazır birden fazla ekran koruyucu istiyorsanız sahip olmanız gereken aksesuardır.

Pixel 6’da parmak izi tarayıcı performansı nasıl geliştirilir?

Pixel 6’nızın tarayıcı performansından bir gram bile ödün vermediğinden emin olmak için ekran koruyucu kullanırken aşağıdaki adımları uyguladığınızdan emin olun.

  • Google, daha iyi tarayıcı performansıyla sonuçlanan bir güncellemeyi zorladığından, Pixel 6’nızı mevcut en son yazılım sürümüne güncelleyin.
  • Ekran ayarlarında artırılmış dokunma hassasiyetini etkinleştirin.
  • Bir ekran koruyucu uyguladıktan sonra parmak izlerinizi yeniden kaydedin.

Not: Bu, şu anda listemizin sonunu işaret ediyor. Bu kılavuzda yer almamız gerektiğini düşündüğünüz herhangi bir ürünle karşılaştıysanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.