YouTube Music’in en yeni Bahar Özeti 2022, Google için yeni bir trendin başlangıcını işaret ediyor


Ne bilmek istiyorsun

  • YouTube Music, yeni bir Bahar Özeti 2022’yi kullanıma sunuyor.
  • Yeni özet, İlkbahar 2022’deki dinleme istatistiklerinizin görsellerini ve kişiselleştirilmiş bir çalma listesini sunar.
  • Google, yıllık özete ek olarak ileriye dönük daha fazla sezonluk özet sunacağını söylüyor.

Google, yazın hemen öncesinde YouTube Music aboneleri için yeni bir İlkbahar 2022 Özeti yayınlıyor. Yeni deneyim, görünüşe göre Google’ın 2021 Özeti hakkında olumlu geri bildirim almasından sonra geliyor.

Yeni özet, YouTube Müzik açılış sayfasında görünecek ve geçen sezon boyunca en büyük müzik trendlerinizi vurgulayacaktır. Buna, dinlemek için en çok zaman harcadığınız sanatçılar, şarkılar, albümler, çalma listeleri ve daha fazlası dahildir.

Bahar Özeti 2022, kişisel bir oynatma listesi içerecek ve kullanıcılar, oynatma listelerini ve istatistiklerini arkadaşlarıyla kolayca paylaşabilecek.

YouTube Music'in Bahar Özeti 2022

(İmaj kredisi: Google)

Kullanıcılar, Bahar Özeti 2022’yi birkaç hafta önce fark etmeye başladı, ancak özellik yaygın olarak kullanılamıyordu ve Google, Özetleme özelliği için yeni bir güncelleme hazırladığını da belirtmedi. Ancak, özelliğin ortaya çıkması biraz zaman alsa da, bugünden itibaren daha fazla kullanıcıya sunulmaya başlanacak.