Yine de ilk iki ay için 22 $ karşılığında Visible’ın sınırsız planını alabilirsiniz.


Visible, yalnızca bir sınırsız plan sunan, Verizon tabanlı ön ödemeli bir operatördür. Visible’ın planı, 5 Mb/sn’de sınırsız etkin nokta verisi ile Verizon Wireless LTE ve 5G ağında sınırsız konuşma, metin ve veri içerir. Sınırlı bir süre için Visible ile ilk iki ayınızı yalnızca 22 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz. Bu ayda 11 dolar (yeni sekmede açılır) yeni bir hesap oluşturduğunuzda ve numaranızı yanınızda getirdiğinizde. Bundan sonra, fiyat ayda 40 ABD dolarına yükselir, ancak ücretsiz bir Görünür partiye katılarak faturanızı bir kez daha ayda 25 ABD dolarına düşürebileceksiniz.

Visible, kapsama alanı için Verizon’un LTE ve 5G ağına dayanır ve 3G veya dolaşımı içermez. Bu ağda sık sık 3G’nin düştüğü alanlardaysanız, Visible sizin için en uygun olmayabilir. Yine de, Verizon’un ağı Amerikalıların çoğunu kapsıyor, bu nedenle hizmetin sizin için çalışma şansı yüksek. Akıllı telefonlar için bol miktarda veri içeren Visible, alabileceğiniz en iyi cep telefonu planlarından biridir.

Verizon’un ağından en iyi şekilde yararlanmak için, C-bandı da dahil olmak üzere tüm 5G ağını destekleyen bir telefon isteyeceksiniz. Neyse ki bu, Google Pixel 6 gibi en iyi Android telefonlardan bazılarını içeriyor. Visible, tam 5G desteğiyle birlikte gelen Galaxy S22 Ultra da dahil olmak üzere Galaxy S22 serisini de destekliyor. Verizon’un C-bant ağı, Ultra Geniş Bant olarak markalanmıştır ve iyi bir kapsama alanıyla 1 Gb/sn’ye varan hızlar sunar.

En iyi Android’ler için ucuz hizmet