Yıllarca çocuklara yönelik aletleri test ettim ve bunlar Prime Day’in en iyileri


İki küçük oğlumla, yapacak bir şeyim asla olmaz. Ancak, elbette, keşfedilecek 5 dönümlük kır mülkü olsa bile, sıkıldıklarını söylemek için pek çok an buluyor gibi görünüyorlar. Test ettiğim cihazlarla sürekli olarak öğrenmelerini, eğlenmelerini ve güvende olmalarını sağlamanın yollarını arıyorum. Bu nedenle, benzer bir durumda olan ebeveynlere yardımcı olmak için, hala yararlanabileceğiniz çocuk teknolojisiyle ilgili en iyi Prime Day fırsatlarından bazılarını buldum.

Çocuklar için pek çok harika akıllı telefon olsa da, en iyilerinden bazıları daha önce hiç duymadığınız küçük markalardan olsa da, tüm çocuklar bir telefon için hazır değil. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir akıllı saatin devreye girdiği yer burasıdır – ve Amazon’un benim ve çocuklarımın favorileri için bazı iyi fırsatları var.

TikTalk 4

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

TickTalk 4, çeşitli nedenlerle çocuklar için en iyi akıllı saatler listemizin başında yer alıyor. İncelemeden sonra bile en büyük oğlum ona geri dönmeye devam etti. Çift kamera kurulumu, görüntülü arama özelliğini kullanmayı ve maceralarının fotoğraflarını çekmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca ücretsiz iHeart Radio Family yayınını da çok seviyor. Ancak eşlik eden uygulamanın ebeveyn denetimlerini, güvenlik özelliklerini ve mesajlaşma ve sesli arama seçeneklerini seviyorum.

  • Tüm Prime Day fırsatlarını görün: Amerika Birleşik Devletleri (yeni sekmede açılır) | Birleşik Krallık (yeni sekmede açılır) | Kanada (yeni sekmede açılır) | Hindistan (yeni sekmede açılır)

Spacetalk Adventurer çocuk akıllı saati

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Çocuğunuz bu kadar çok özelliğe sahip bir akıllı saat için hazır değilse, daha olgun bir görünüme sahip ancak çok fazla özelliği olmayan bir seçenek için Spacetalk Adventurer’a göz atın. Küçük oğlumla yaptığımız inceleme sırasında beni yanlış anlamayın – bu saatte beğenilecek pek çok şey bulduk. İnanılmaz yapı kalitesine, harika görünen bir ekrana ve hepsini birbirine bağlayan harika bir tamamlayıcı uygulamaya sahiptir.

Amazon Fire HD 10 Çocuk Pro, HD 8 Çocuk ve 7 Çocuk

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Tabii ki, mükemmel Amazon çocuk cihazlarından herhangi birinde yanlış gitmek zor. Bu cihazların neredeyse tamamı şu anda satışta ve süper yetenekli Amazon Fire HD 10 Kids Pro’da 80 $ indirimle ve Fire 7 Kids Pro, 50 dolara kadar düştü! Eğlenceli ve sevimli Amazon Echo Dot Kids’i yalnızca 25$’a veya Echo Show 5 Kids’i 40$’a unutmayın (yeni sekmede açılır).