Yeni üst düzey Sonos hoparlör sızıntıları, sesini bir sonraki seviyeye taşıyabilir


Ne bilmek istiyorsun

  • Sonos, “Optimo 2” adlı yeni bir üst düzey hoparlör geliştiriyor gibi görünüyor.
  • Bu yeni hoparlör, diğer Sonos hoparlörlerine kıyasla daha fazla RAM ve flash belleğe sahip Dolby Atmos ses ve yerleşik mikrofonlara sahip olacak.
  • Optimo 2, “Optimo 1” ve “Optimo SL” de dahil olmak üzere Sonos’un üzerinde çalıştığı üç üründen biridir.

Sonos, “Optimo 2” kod adlı yeni bir üst düzey hoparlör üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

Görünüşe göre The Verge, Sonos’un bir sonraki potansiyel amiral gemisi konuşmacısının devam eden görüntülerini görüntüleyebildi. Görüntülerden, yeni hoparlörün çift açılı bir kabukla tasarlandığı ve The Verge’in elde edebildiği bazı ayrıntılara dayanarak, Sonos’un en iyi ses veren hoparlörü olabileceği anlaşılıyor.

Önerilen Optimo 2’nin 3B modeli, mevcut tasarımını gösterir. Resim cihazın ön yüzüne aittir. Ayrıca cihazın, Sonos’un hoparlörler için klasik beyaz ve siyah renklendirmesine sadık kalacağı da tahmin ediliyor.

Önerilen Sonos Optimo 2 üst düzey hoparlörün tasarımı için bir maket.

(İmaj kredisi: Verge)

Bu yeni üst düzey hoparlörün tasarımının Sonos Play:5’e oldukça benzediğini söylemeye gerek yok. Verge, projeye daha yakın kişilerin Optimo 2’nin “önceki Sonos hoparlörlerinden iki kat daha fazla RAM ve sekiz kat daha fazla flash bellek” ile geldiğini söyleyerek alıntı yapıyor. Ayrıca Sonos, tutarlı yazılım güncellemeleriyle konuşmacıyı uzun vadede desteklemek istiyor gibi görünüyor.