Yeni Sony LinkBuds S beklediğimiz gibi değil


Sony nihayet XM4 kablosuz kulaklıkların halefi olan Sony WH-1000XM5’i tanıttı. Duyurudan önce, birkaç sızıntı Sony’nin yeni Sony LinkBuds S ile birlikte XM5 kulaklıkları da piyasaya süreceğini öne sürdü, ancak şirketin dikkatleri yeni amiral gemisi kulaklıklarından çekmesi için bir haftaya ihtiyacı var gibi görünüyor. Yeni LinkBuds S nihayet burada.


Sony LinkBuds S, çevrenizi duymanıza ve gürültülü ve gürültülü ortamlarda gürültüyü iptal etmenize yardımcı olan ANC (Aktif Gürültü Önleme) ve Ambiyans moduna sahiptir. Yeni kablosuz kulaklıkların fiyatı 200 dolardır ve her bir kulaklık yalnızca 4,8 g ağırlığındadır. Kulaklık başlıkları, daha iyi bir ses deneyimi için Sony’nin yüksek kaliteli LDAC Bluetooth codec bileşenini destekler, ancak kulaklık başlıkları, daha önce duyurulan Sony LinkBuds açık kulak kulaklıklarının aksine, daha çok geleneksel bir kulaklıktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Sony, adındaki “Link” kısmının, geçişi sorunsuz hale getiren etkileyici özelliklerle dışarıdaki ve dijital yaşamınızı birbirine bağlayabileceğini söylüyor (aracılığıyla Sınır). Orijinal LinkBuds kulaklıklarda bulunan ortam moduna sahip olsa da, tamamen farklı bir kulaklık setidir.

Sony LinkBuds S renkleri

Siyah, Çöl Kumu ve Beyaz renklerde Sony LinkBuds S

Kaynak: Pocketnow

Kulaklıklarda 5 mm’lik bir ses sürücüsü bulunur ve ses kalitesinin diğer üst düzey ve birinci sınıf Sony kablosuz kulaklıklara kıyasla çok daha iyi olduğu söyleniyor. Pil ömrü söz konusu olduğunda Sony, ANC açıkken altı saate ve ANC kapalıyken dokuz saate kadar dayanabileceğini söylüyor. Kasa, 20 saatlik ek oynatma sağlayabilir. Şarj kutusunun arkadaki USB-C bağlantı noktası üzerinden tamamen şarj olması üç saate kadar sürer. Kablosuz şarj yok.

Yeni LinkBuds S ayrıca IPX4 sınıfına sahiptir, bu da bazı su, yağmur ve ter sıçramalarına dayanabileceği anlamına gelir ve bu da onu ANC ve ortam modu özelliklerinden yararlanmak isteyen spor salonu kullanıcıları için ideal hale getirir. Kulaklık başlıkları, Siyah, Çöl Kumu (Krem) ve Beyaz olmak üzere üç renkte mevcuttur. Kulaklıklar 200 dolardan başlıyor ve Amazon ve BestBuy’da zaten mevcut. Çöl Kumu rengi, BestBuy’da özel olarak mevcut görünüyor.

Sony LinkBuds S

Sony Linkbuds S

Yeni Sony LinkBuds S, 6 saate kadar pil ömrü ve şarj kutusuyla birlikte 20 saate kadar geliyor. ANC ve Ortam Sesi özelliklerine sahiptir ve diğer rakip kablosuz kulaklıklara kıyasla ses kalitesinde gözle görülür bir iyileşme vardır.

Premium fiyat, premium özellikler anlamına gelmez

Aptalca görünebilir, ancak 200 $ ‘lık Sony LinkBuds S, yalnızca standart bir ucuz kablosuz kulaklık çifti değildir. Daha yüksek fiyat etiketi, daha fazla özellik barındırdığı anlamına gelir ve ses kalitesinin iyileştirildiği söylense ve ANC, Ambient Mode ve mikrofon ilk incelemelerde övülse de, kablosuz kulaklıkların kablosuz olması gerektiği gerçeğini vurgulamalıyız. bu fiyat etiketinde.

Beyaz Sony LinkBuds S

Kaynak: Sony

Kablosuz şarj benim için anlaşmayı bozuyor ve geleneksel LinkBuds için biraz daha ucuz olan bu özelliğin ötesine bakabilirim, ancak LinkBuds S için bunu gözden kaçırmak zor. Aceleleri var ve meyve suları bitmiş. Kablo daha hızlı ve daha verimli, ancak kablosuz şarj, onları gün boyunca şarj pedine atmamı ve genellikle gece veya akşam geç saatlerde kullanana kadar unutmamı sağlıyor.

Orijinal LinkBuds ve LinkBuds S’nin her ikisi de yaklaşık 30 $ daha ucuz olsaydı, maliyetlerden tasarruf ettiği kolayca söylenebilirdi, ancak 200 $’da bu tamamen farklı bir hikaye. Umarız bu iki kulaklığın yeni nesli kablosuz şarj olur.

Bunları görünüşte üstün Ambient modları için denemekten heyecan duydum ve yine de denemeye ve denemeye devam edecek olsam da, ses kalitesi ve kalitesiz olmadıkça yeni go-to kablosuz kulaklıklarım olacaklarından şüpheliyim. genel özellikler seti beni, anlaşmayı bozan kablosuz şarj özelliğini artık umursamadığım noktaya kadar şaşırtıyor.

Sony LinkBuds S alternatifleri

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, kablosuz şarjın olmaması sizi hayal kırıklığına uğratabilir, ancak bu kişinin neden şikayet ettiğini de anlamayabilirsiniz, sonuçta bu, her gün kullandığınız ve güvendiğiniz bir şey değildir. , yaptığım gibi. Bu adil bir nokta, ancak burada yaklaşık olarak aynı fiyata mal olan ve bu özellikle birlikte gelen birkaç alternatif var, bu da Sony ses kalitesi, harika mikrofon ve mükemmel ANC / Ambient özellikleri olmadıkça Linkbuds S’yi tavsiye etmeyi zorlaştırıyor. peşindesin

 • Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklık ürün kutusu resmi

  Sony WF-1000XM4

  Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklıklar, bugün piyasadaki en iyi gürültü önleme özelliklerinden birine sahiptir ve net ve net ses sağlayan mükemmel ses sürücülerine sahiptir.

 • Apple AirPods Pro

  Apple AirPods Pro

  AirPods Pro, etrafınızdaki dünyayı duymanız için Aktif Gürültü Önleme, Şeffaflık modu ve kulaklarınıza göre ince ayar yapmak için Uyarlanabilir EQ sunar. Kulaklıklar tere ve suya dayanıklıdır ve tek şarjla 6 saate kadar dayanır.

 • Sony LinkBuds WF-L900 siyah

  Sony LinkBuds

  Yeni TWS Sony LinkBuds, en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi ve surround sesinizi duymanızı sağlayan halka benzeri benzersiz bir açık kulak tasarımına sahiptir. Bu listedeki diğer kulaklıkların aksine kablosuz şarjı yoktur.

 • Hiçbir Şey Kulak 1

  Hiçbir şey kulak (1)

  Eşsiz şeffaf tasarım ve mükemmel pil ömrüne sahip mükemmel kablosuz kulaklık çifti. Nothing Ear (1) aynı zamanda hem Android hem de iOS ile uyumludur ve bu fiyat noktasındaki kablosuz kulaklıklarda aradığınız tüm özellikleri bir araya getirir.

 • Samsung Galaxy Buds2 SM-R177-21

  Samsung Galaxy Tomurcukları 2

  Galaxy Buds 2, yeni hafif tasarımında ANC ile harika bir dinleme deneyimi vaat eden Samsung’un en yeni TWS ürünüdür. 149,99 ABD Doları ile, özellikle de Samsung’dan bir akıllı telefona sahipseniz, onları görmezden gelmek zor.

 • Samsung Galaxy Buds Pro Siyah

  Samsung Galaxy Tomurcukları Pro

  Samsung Galaxy Buds Pro, etkileyici ANC ve Ambiyans Modu özelliklerine sahiptir, kablosuz şarjı destekler ve genel olarak OK pil ömrüyle birlikte gelir. Samsung akıllı telefonların yanı sıra diğer Android cihazlar ve hatta iPhone’larla iyi eşleşirler.