Yeni Roku Express ve Kablosuz Bas, kesintisiz akış ve güçlü ses sunar


Ne bilmek istiyorsun

  • Roku iki yeni ürünü duyurdu: Express ve Wireless Bass.
  • Roku Express bugün 29,99 $’a ön sipariş edilebilir, sevkiyatlar Ekim ortasında başlayacak ve perakende satış 16 Ekim’de başlayacak.
  • Yeni bir subwoofer olan Roku Wireless Bass, 7 Kasım’da piyasaya sürülecek olan 129,99 $ karşılığında ön sipariş verilebilir.
  • Müşteriler, 7 Kasım’da başlayacak olan perakende sürümüyle Roku Streambar ve Wireless Bass paketini 249,99 $ karşılığında ön sipariş verebilirler.

Roku, akış serisine katılan iki yeni ürünü duyurdu: Roku Express ve Wireless Bass. Roku, iki yeni ürünün duyurusu sırasında, her ikisinin de “Roku’nun erişilebilir fiyat noktalarında sınıfının en iyisi akış deneyimi sağlama taahhüdünü” sürdüreceğini belirtti.

Ayrıca şirket, içerik keşfini iyileştirmek ve gezinmeyi kolaylaştırmak için işletim sisteminde yeni bir güncelleme duyuruyor.

Roku Ekspresi (2022)

HD akış özelliklerine sahip Roku Express için yeni 2022 modeli.

(İmaj kredisi: Roku)

Yeni Roku Ekspresi (yeni sekmede açılır) çift ​​bantlı Wi-Fi özelliğine sahiptir ve akış özelliklerini kutudan çıkar çıkmaz güçlendirir. Yeni ürün bir uzaktan kumanda içerir, daha fazla depolama alanı içerir, bir HDMI kablosu ve ücretsiz canlı TV seçeneklerinin yanı sıra birinci sınıf akış seçimlerinden oluşan geniş bir kitaplık içerir.