Yeni OnePlus 9/9 Pro güncellemesi, bazı telefonlarda tuğla oluşturan önemli bir sorunu düzeltir


Ne bilmek istiyorsun

  • Hindistan’daki OnePlus 9 ve 9 Pro kullanıcıları, OxygenOS güncellemesiyle ilgili yeniden başlatma sorunlarından muzdaripti.
  • Şirket, bir öncekini düzeltmek için başka bir güncelleme yayınladı.
  • Yeni güncelleme sorunu gideriyor ve ayrıca Ocak 2023 güvenlik düzeltme ekini getiriyor.

Geçen ayın sonlarında OnePlus, Hindistan pazarı için planlanan OnePlus 9 ve 9 Pro cihazları için F.19 sürümünü içeren OxygenOS 13 artımlı güncellemesini sunmaya başladı. Bununla birlikte, OxygenOS 13 güncellemesini yükleyen bazı OnePlus 9 ve 9 Pro kullanıcıları LE2111_11.F.19 (OnePlus 9) ve LE2121_11.F.19 (OnePlus 9 Pro) sürüm numaraları, güncelleme yüklendikten sonra cihazın önyüklenmemesine neden olan sorunlarla karşılaştı. Şimdi, bir düzeltme yayılıyor gibi görünüyor.

OnePlus, bir topluluk blog gönderisinde (yeni sekmede açılır), sorunu ele aldı ve kullanıcılara söz konusu güncellemeyi yüklememelerini önerdi (güncellemeyi Ayarlar’da görseler bile). Ayrıca, yukarıda belirtilen sorunla karşılaşan kullanıcılara en yakın servis merkezini ziyaret etmelerini tavsiye etti. Kullanıcılar ayrıca, telefonun herhangi bir veri kaybı olmadan eski durumuna geri döndürüleceği konusunda güvence verdi ki bu tam zamanında oldu.