Yeni müşteriler, 15 ABD Doları karşılığında 5 GB ile 3 aylık Boost Mobile alabilir


Boost Mobile, yeni müşterilere yalnızca 15 ABD Doları karşılığında üç aylık hizmetle verilerden tasarruf etme şansı sunuyor. Bu plan, sınırsız konuşma ve metin ve 5 GB yüksek hızlı veri ile birlikte gelir. Çoğu ön ödemeli operatör gibi, verilerinizi bir tablet veya dizüstü bilgisayarla paylaşmak için bir mobil bağlantı noktası olarak kullanabilirsiniz. Bu bağlantı ile kaydolursanız, SIM kartınızın size ücretsiz olarak gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Mevcut telefon numaranızı yanınızda getirebilir veya yeni bir telefon numarası için kayıt olabilirsiniz.

Akılda tutulması gereken bir şey, bu planın üç ay boyunca 45 dolardan yenilenmesidir. Bu anlaşmanın sadece ilk üç ay için geçerli olduğunu unutmayın. Müsaitliği kontrol etmek için e-posta adresinizi ve posta kodunuzu da vermeniz gerekir. Öyle olsa bile, üç aylık hizmet için 45 ABD doları, etraftaki en iyi cep telefonu planlarıyla rekabet edebilir. İkinci faturanızın daha yüksek olacağını akılda tutmakta fayda var.

Boost mobile, planınıza ekleyebileceğiniz 5 Dolarlık Todo Mexico eklentisi gibi birkaç güzel özelliğe daha sahiptir. Bu eklenti, Meksika’ya sınırsız arama ve mesajlaşmanın yanı sıra Meksika’ya seyahat ediyorsanız 8 GB dolaşım verisi içerir. 200’den fazla ülkeye uluslararası arama yapmak için 10 ABD doları değerinde Uluslararası Bağlantı eklentisini de edinebilirsiniz. Evden bir sabit hattı aramanız gerekiyorsa ve çevrimiçi mesajlaşma bir seçenek değilse, bu, başka bir ülkedeki insanlarla iletişim kurmanın harika bir yolu olabilir.

Boost Mobile’ın sahibi, kendi 5G ağını oluşturmakla meşgul olan DISH’dir, bu nedenle, kapsama alanınızın büyük bir kısmı T-Mobile LTE ve 5G ağında olacaktır. T-Mobile, Boost Mobile müşterilerinin erişebileceği ülkedeki en büyük ve en hızlı 5G ağına sahip olduğu için bu kötü bir şey değil.