Yeni Motorola Edge+ (2022), kendi kalemiyle Galaxy S22 Ultra için geliyor


[Update, Feb 25 (5:00 p.m. ET)]: Orijinal sürüm, Folio kılıfının ve Smart Stylus’un telefonla birlikte geleceğini belirtiyordu. Aslında ayrı satılırlar. Hatadan dolayı üzgünüz ve makaleyi buna göre güncelledik.

Ne bilmek istiyorsun

  • Motorola’nın en yeni amiral gemisi akıllı telefonu Motorola Edge+ (2022).
  • Telefonda iki adet 50MP arka kamera, 144Hz OLED ekran bulunuyor ve Snapdragon 8 Gen 1 tarafından destekleniyor.
  • Motorola ayrıca isteğe bağlı Smart Stylus ve Folio kılıfını da piyasaya sürüyor.

Motorola’nın Çin’de Edge X30’u biraz yakın zamanda piyasaya sürmesinin ardından, telefonun ABD versiyonu nihayet Motorola Edge+ (2022) olarak çıkışını yapıyor.

Motorola’nın en yeni akıllı telefonu, 2022’nin en iyi Android telefonları arasında isteyebileceğiniz hemen hemen tüm özelliklere sahiptir. HDR10+ özellikli FullHD+ pOLED ekrana ve 144Hz yenileme hızına sahiptir, bu da onu mobil oyuncular için harika bir telefon yapar. Motorola, ekranın üstünde 60 MP’lik bir selfie kamerasını deliğe sıkıştırmayı başardı, böylece özçekimleriniz umarız net çıkar.

Kaynak: Motorola (İmaj kredisi: Kaynak: Motorola)

Arkada, geçen yılki Motorola Edge’deki (2021) 108MP birincil sensörden biraz daha düşük gibi gelebilecek iki 50MP sensörden oluşan üçlü bir kamera kurulumu alıyorsunuz. Bununla birlikte, Motorola, Sony’nin Xperia 1 III’te bulunan etkileyici otomatik odaklama özelliklerine biraz benzeyen, keskin görüntüleri hızlı bir şekilde yakalamak için “tüm piksel” Çok Yönlü PDAF’sini sunuyor. OIS ve piksel gruplama, Motorola Edge+’ın (2022) daha fazla ışık yakalamasına yardımcı olurken ultra geniş sensör, ihtiyaç duyduğunuzda gerçekten yakınlaşmanız için bir makro kamera görevi de görür.