Yeni M1X MacBook Pro modellerinde harika yükseltmeler olabilir


18 Ekim Pazartesi günü piyasaya sürülecek olan yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro modelleriyle birlikte gelebilecek yeni özelliklere göz atın


Apple nihayet ikinci Sonbahar etkinliğinin resmi tarihini açıkladı. Yeni Apple Unleashed etkinliğinin 18 Ekim Pazartesi günü 13:00 ET’de gerçekleşmesi planlanıyor. Ancak yeni 14 ve 16 inç M1X MacBook Pro modelleriyle neler yaşadığımızı öğrenmek için o kadar beklememize gerek yok gibi görünüyor çünkü yeni söylentiler bizi nelerin beklediğini şimdiden söylüyor.


Son zamanlardaki söylentilere göre yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro modelleri çeşitli yükseltmelerle gelecek. Bu yeni özelliklerden bazıları, her iki MacBook Pro modelinin temel modellerinde bulunan 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanını içeriyor. Ek olarak, @dylandkt ayrıca yeni dizüstü bilgisayarların hem 14 hem de 16 inç modellerde yeni bir MagSafe şarj bağlantı noktasına, yükseltilmiş bir 1080p web kamerasına ve aynı 10 çekirdekli CPU yapılandırmasına sahip daha güçlü bir M1X yongasına sahip olacağına inanıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

MacBook Pro 14 ve 16:
Mini Led ekranlar
Altta logosu olmayan daha küçük çerçeveler
1080p web kamerası
Temel modeller 16 gb ram ve 512 gb depolamaya sahip olacak
Temel M1X, her iki model için de aynı yapılandırmadır
Fiyatlandırma 14 ve 16 inç arasında benzer olacak
Yeni şarj tuğlası

— Dylan (@dylandkt) 12 Ekim 2021

Ayrıca daha küçük çerçeveler alacağımızdan ve alttaki logonun artık olmayacağından bahsediyor, bu da bu mini LED ekranlarda daha fazla ekran gerçek durumu elde edeceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca yeni bir şarj tuğlası göreceğiz ve bu iki MacBook Pro dizüstü bilgisayar arasında fiyatlandırma benzer olacağı için kutudan çıkacak gibi görünüyor.

en iyi Pro M1 MacBook

Apple MacBook Pro 13 inç (M1, 2020)

Önceki söylentiler, yeni M1X MacBook Pro’ların da 120Hz yenileme hızlarına sahip olacağını öne sürüyor ve Dylandtk, bu özelliğin bu yılın başlarında bir Mac prototipinde test edildiğini iddia ediyor, ancak bu özelliğin Apple’ın yeni dizüstü bilgisayarlarına ne zaman geleceğine dair hala bir ipucu yok. . Yine de iyi haber şu ki, tüm bu söylentilerin doğru olup olmadığını doğrulamak için o kadar uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Bu yeni modellerin ne zaman ön siparişe açılacağına gelince, bazıları bu yolu izlemeyen tek Mac’in daha önce piyasaya sürülen 24 inç iMac olduğundan, bunların etkinlikle aynı gün satışa başlayabileceğine inanıyor. bu yıl.

MacRumors aracılığıyla

Kaynak twitter