YENİ M1X MacBook Pro Lansman Tarihleri, Galaxy Z Fold 3 Ayrıntıları ve daha fazlası! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de yakında çıkacak olan MacBook Pro ve M1X çipli Mac mini, Galaxy Z Fold 3 ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Pekala, Prime Day 1. bölüm ve size her ne kadar bu bölümü atlayabileceğinizi hatırlatabilsem de, bu fırsatlardan bazıları çok iyi. Galaxy S21, temel model için 599’da bırakarak 200 dolar olduğu için Samsung ile başlayalım. Galaxy S21+ 300 dolar indirimli, bunu 699’da bırakıyor ve S21 Ultra da aynı muameleyi görüyor ve çılgın bir 899’da kalıyor. Tek başına bu indirimlerin oldukça büyük olduğunu inkar edemezsiniz. En son iPad Air, 80 dolar indirimle yeni bir dipte, bu da onu 520 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. Yeni diplerden bahsetmişken, AirPods Pro 60 dolara satılıyor ve onları 190’da bırakıyor. M1 MacBook Pro 200 dolar indirimli, bu da 1100 dolarda kalıyor. Kulak üstü kulaklık arıyorsanız, Sony’nin Mark 4’leri 102 dolar indirimli, onları 248’de bırakıyor. Sonra 299’a mevcut olan Bose 700’lerimiz var.. Evet neredeyse yarı indirimli. 1. günü bitirmek için sizin için bazı TV’lerimiz de var, kişisel olarak kullandığım 55 inç Hisense H9 Quantum Serisi gibi, 300 dolar indirimli, 699’da kalıyor. 100 dolar indirim, 398’de kalıyor. Pocketnow.com’da ve sosyal medyamızda aklınıza gelebilecek her şey için çılgınca fırsatlar var, açıklamada her şey için bağlantılarımız olduğundan emin olacağız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Vitesleri Apple’a ve iOS için telefonunuzu Wi-Fi olmadan bırakabilecek yeni bir hataya çevirelim. Bu hata, kişisel Wi-Fi ağına telaffuz etmeye çalışmayacağım bir SSID ile katılan ve Wi-Fi işlevselliğini kalıcı olarak devre dışı bırakan güvenlik araştırmacısı Carl Shou tarafından keşfedildi. 9to5Mac, birden fazla kişinin bu sorunu yaşadığını ve hatanın iPad’leri de etkilediğini ve AirDrop gibi hizmetleri kullanmanıza izin vermediğini bildiriyor. Shou, tweet’inde telefonunu yeniden başlattığını ve SSID’sini değiştirdiğini ancak Wi-Fi’nin hala çalışmadığını belirtiyor. Dolayısıyla, bu sorunu yaşıyorsanız, telefonunuzdaki ağ ayarlarını sıfırlayarak bir düzeltme var ve Gizmodo’nun söylediği gibi, bunun sonunda hafıza bozulmasına yol açabileceğini gerçekten isteyebilirsiniz. Bu arada, bu hata aynı ağa bağlı olsalar bile Android kullanıcılarını hiçbir şekilde etkilemiyor. Apple’ın bir sonraki iOS güncellemesiyle bir düzeltme sağlayıp sağlamadığı konusunda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Şirketin Exynos çiplerini düzeltme yolculuğundan başlayarak birkaç bölüm için Sammy’ye geçelim. Geçen yıl RDNA grafiklerini lisanslamak için AMD ile el ele verdiklerini biliyoruz ve geçen hafta CPU’ları iyileştirmek için Apple ve AMD’de çalışan mühendisleri işe aldıklarını duyduk. Şimdiye kadar yeni grafiklerinin bu yıl tanıtılmasını bekliyorduk, ancak bu CPU güncellemelerini beklememiz gerektiğini biliyorduk. Ice Universe’den yeni bir tweet, Samsung ve AMD GPU’nun başlangıçta bu Haziran’da piyasaya sürülmesinin planlandığını ancak Temmuz’a ertelendiğini iddia ediyor. İşte o zaman, bu yeni Exynos çipinin, AMD’nin GPU’su ve özelliklerinin nasıl performans göstereceğini ve diğer ayrıntıları tam olarak öğreneceğiz. Görünüşe göre bunun neyle ilgili olduğunu görmek için fazladan bir ay beklememiz gerekecek, ancak tüm bu değişikliklerle birlikte, sonunda yeni bir Exynos çipinin kulağa cazip geldiğini söyleyebilirim. Bakalım bu CPU güncellemeleri ne kadar sürecek..

Samsung’dan bahsetmişken, sonbahar için işler zaten hareket halinde gibi göründüğü için, yaklaşan katlanabilirlerine odaklanalım. Bu ay, ekran teknolojisi için yeni ortaklıklar ve bunların 27 Ağustos’ta piyasaya sürülebileceği gerçeği de dahil olmak üzere, Z Flip 3 ve Z Fold 3 hakkında bir ton rapor ele aldık. Jon Prosser’ın yeni özel raporunda, Samsung’un bu iki cihaz için de geçen hafta seri üretime başladığını iddia ediyor. Görünüşe göre bu cihazdan günde 50 ila 70.000 adet çılgınca sipariş veriyorlar ve Prosser, toplam 7 milyon adet üretmeyi hedeflediklerini belirtiyor. Sadece bağlam için, önceki modeller için yalnızca 1 ila 2 milyon adet ürettiler. Son olarak, rapor ayrıca kaynaklarının bir 3 Ağustos Olayı duyduğunu, ancak önceki yıllardaki olaylarla uyumlu olmasına rağmen bunu gerçekten doğrulamadığını söylüyor. Demek istediğim, bu yıl Galaxy Note olmadığı ve Galaxy Z Fold 2’nin beklediklerinden daha fazla satıldığı bildirildiğine göre, görünüşe göre Samsung bu yıl gerçekten katlanabilir telefonlarına güveniyor. Bakalım fiyat etiketleri düşecek mi?

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberleri için, hadi Cupertino’ya ve donanım söz konusu olduğunda onlardan neler bekleyebileceğimize gidelim. Bu ay WWDC’de ne olduğunu hepimiz biliyoruz, burada sızıntı yapanlardan gelen tüm anlatı, YouTube’daki Etiketleri için bu adı kullansak bile Apple ile yeni M1X MacBook Pro’lar alacağımız ve ardından herhangi bir donanım alamadığımızdı. Şimdi, 14 ve 16 inç MacBook Pro’ların kesinlikle 2021’in 4. çeyreğinde, Ekim sonu veya Kasım başında geleceğini iddia eden Dylan adlı bir ihbarcıdan birkaç yeni tweetimiz var. Birkaç kişi yanıtları M1X çipi ve bir iMac Pro’nun olanakları hakkında sordu. Dylan, bir iMac Pro’nun büyük olasılıkla bu etkinlikte piyasaya çıkmayacağını söyledi, ancak bir süre önce Prosser tarafından sızdırılan bu yeni MacBook Pro’ları ve onlarla birlikte yeni bir M1X Mac mini’yi kesinlikle bekleyebileceğinizi söyledi. Bununla ilgili olan şey, farklı raporlar duyduk, bazıları 3. Çeyrek bazı 4. Çeyrek’ten bahsediyor, ancak Ekim sonu veya Kasım başı, geçen yıl Kasım ayında M1 MacBook’ları ve Mac mini’yi aldığımız düşünüldüğünde aslında mantıklı. Hafızanızı canlandırmak için mini LED Ekranlı, Dokunmatik Çubuğu olmayan ve bir sürü yeni bağlantı noktasının yanı sıra yeniden tasarlanmış bir Mac mini’ye sahip 14 ve 16 inç MacBook Pro’ları bekliyoruz. Mark Gurman’a göre grafikler için 32 adede kadar yüksek performanslı çekirdeği ve 128 çekirdek seçeneğini paketleyebilen, tamamı sallanan Apple Silicon.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow