Yeni M1 iPad Pro’nuzda 199$’a varan tasarruf elde edin


iPad Pro modelleri, belirli depolama ve renk çeşitlerinde sürekli olarak 50 ABD dolarından başlayan cazip indirimler alır. Bununla birlikte, söylentiler, Apple’ın 2022’nin ikinci yarısında iki yeni iPad Pro modelini piyasaya sürebileceğini öne sürüyor, bu da bu anlaşmaların daha çekici hale gelebileceği anlamına geliyor.


En son fırsatlar, 50 $ indirim aldıktan sonra 749 $ karşılığında yeni bir 11 inç iPad Pro modeli satın almanızı sağlar ve bu da onu en uygun fiyatlı seçenek haline getirir. Bu fırsat, kaputun altında 128 GB depolama alanı sunan hem Gümüş hem de Uzay Grisi renk seçeneklerinde mevcuttur. Yalnızca Wi-Fi özellikli 11 inçlik iPad Pro modeli aynı zamanda muhteşem görüntüler, akıcı geçişler ve animasyonlar sunmak için Apple’ın M1 işlemcisini, ProMotion, True Tone ve P3 geniş renkli güzel bir 11 inçlik Liquid Retina ekranı bir araya getiriyor. bir tabletteki en iyi görüntüler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, Apple’ın 11 inç iPad Pro’su, Apple Pay için Face ID biyometrik kimlik doğrulamasını ve cihazınızın kilidini açmayı da içeren Center Stage’e sahip ultra geniş ön kameraya sahip TrueDepth kamera sistemiyle birlikte gelir. Ana kamerası, sürükleyici AR deneyimleri için 2MP geniş kamera, 10MP ultra geniş kamera ve LiDAR Tarayıcı içerir. Dört hoparlörlü bir ses sistemini stüdyo kalitesinde beş mikrofonla bir araya getirdiği için ses kalitesi de olağanüstü.

Mevcut birkaç yapılandırma vardır, ancak en iyi tasarrufu istiyorsanız, 199 $ indirim kazandıktan sonra şu anda 1.300 $ karşılığında mevcut olan 1 TB depolama varyantını seçmeniz gerekecektir. Bu fırsat her iki renk seçeneğinde de mevcuttur ve en iyi yanı, bu modellerde 16 GB RAM bulunurken, daha az depolama alanına sahip seçenekler yalnızca 8 GB RAM içerdiğinden, RAM takviyesi de alırsınız. Buna ek olarak, hızlı harici depolama sürücülerine, ekranlara ve yuvalara bağlanmak için bir yıldırım bağlantı noktasına ve ayrıca aldığınız herhangi bir cihaz modelinde ikinci nesil Apple Pencil, Magic Keyboard ve Smart Folio desteğine sahip olacaksınız.

Apple 11 inç iPad Pro ürün kutusu resmi

Apple iPad Pro 11 inç (2021)

Apple’ın en yeni iPad Pro modelleri, Apple’ın M1 çipi sayesinde kaputun altında tonlarca güç barındırıyor. Şirketin en iyi iPad’i ve gittikleri her yere dizüstü bilgisayar taşımak istemeyen yaratıcılar için mevcut en iyi araçlardan biri. Mükemmel grafiklerin, tüm gün dayanan pilin, inanılmaz sesin ve daha fazlasının keyfine varacaksınız, o yüzden göz atın.

Ayrıca, 149$’lık bir indirimin ardından şu anda 600$’a satılan önceki nesil iPad Air’de de büyük indirimler elde edebilirsiniz. Bu model bir Apple M1 çipe sahip olmayabilir, ancak aynı tasarıma, depolama seçeneklerine ve ekrana sahip olursunuz, ancak kaputun altında Neural Engine ile daha az güçlü bir A14 Bionic çip ile yaşamak zorundasınız.