Yeni League of Legends mobil spinoff oyunu, Netflix Games’e özeldir


Ne bilmek istiyorsun

  • Netflix Games, Netflix abonelerine özel, Android ve iOS’ta büyüyen bir mobil oyun kitaplığıdır.
  • Salı günü, Netflix Games serisine iki oyunun daha katıldığı açıklandı: Hextech Mayhem ve Dungeon Dwarves.
  • Hextech Mayhem, Riot Games’in League of Legends evreninde geçiyor ve ilk olarak PC ve Switch platformlarında yayınlandıktan sonra mobile geliyor.

Netflix, Netflix Games çatısı altında giderek büyüyen mobil içerik kitaplığı ile Android veya iOS cihazlarında sık sık oyun oynayan kullanıcılar için hizmetini vazgeçilmez kılmaya çalışıyor. Salı günü hizmet iki yeni oyun ekledi: Hextech Mayhem ve Dungeon Dwarves. Hextech Mayhem, şüphesiz en yüksek profilli eklentidir ve Netflix Games’in mobil oyuncuların zamanı için ciddi bir yarışmacı olma taahhüdünün arttığını gösterebilir.

Hextech Mayhem ve Dungeon Dwarves artık hem Android hem de iOS’ta Netflix aboneliğiyle (Verge aracılığıyla) ücretsiz olarak sunuluyor. Dungeon Dwarves boş bir zindan gezginidir. Hextech Mayhem ise Riot Games’in kapsamlı League of Legends evreninin bir parçasıdır ve popüler franchise karakterleri Ziggs ve Heimerdinger’ı içeren bir ritim denetleyicisidir.

Oyun ilk olarak çeşitli vitrinler aracılığıyla PC’de ve Nintendo Switch’te yayınlandı. Şimdi Hextech Mayhem, Netflix Games’e özel başka bir oyun olarak ilk kez Android ve iOS’ta oynanabilir. Hizmetin bir parçası olarak Hextech Mayhem ve Dungeon Dwarves ücretsizdir ve uygulama içi satın alma veya reklam içermez. Hextech Mayhem, gösterişli görselleri ve hassas ritme dayalı oynanışı sayesinde Netflix aboneleri için en iyi Android oyunları arasında yerini alabilir.

Hextech Mayhem Reco Görüntüsü

Hextech Mayhem Netflix Sürümü