Yeni Kindle Scribe’ınızda 50 $ ‘a kadar tasarruf edin


Kindle Scribe’ı ve daha fazlasını satışta bulabileceğiniz Amazon.com’da bulunan en son fırsatlardan yararlanın.


Bugünün anlaşmalarına Amazon’un en yeni ve en ilginç ürünlerinden biriyle başlıyoruz, çünkü artık 295 $ ‘dan başlayan fiyatlarla yeni bir Kindle Scribe satın alabilirsiniz. Okuma ve yazma için ilk kindle, 10.2 inç 300 ppi parıltısız Paperwhite ekran, 16GB RAM ve not almanızı ve düşüncelerinizi veya yapışkan notlarınızı en sevdiğiniz kitaplara el yazısıyla yazmanıza olanak tanıyan Temel Kalem ile geliyor. Ayrıca, dahil edilen çeşitli şablonlardan not defterleri, günlükler ve listeler oluşturabilirsiniz ve en iyi yanı, Amazon’un tüm kitaplığına da erişebilmenizdir. Bu model genellikle 340 dolara satılıyor, ancak bugünün teklifi size 40 dolar tasarruf sağlayacak ve iki tane alırsanız, ekstra 40 dolarlık bir indirim alacaksınız.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Bununla birlikte, günümüzün en iyi tasarrufları, Premium Kalem ile birlikte gelen Kindle Scribe ile geliyor, çünkü bu model 50 dolarlık bir indirimden sonra 320 dolara satılıyor ve iki cihaz satın aldığınızda aynı 40 dolarlık tasarrufları da elde edebilirsiniz.

Amazon Kindle Scribe PBI

Amazon Kindle Scribe

Sadece bir e-okuyucu değil, aynı zamanda Kindle Scribe’a not alabilir, çizebilir ve açıklama ekleyebilirsiniz. 10.2 inç, 300 ppi önden aydınlatmalı bir ekrana sahiptir ve kutuda Kindle Scribe kalemi ile birlikte gelir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ayrıca, sepetinize yeni bir çift kitaplık hoparlörü ekleyerek okuma deneyiminizi geliştirebilirsiniz, çünkü kendinizi yeni bir hikayeye daldırırken en sevdiğiniz enstrümantal melodilerin tadını çıkarabilirsiniz. House of Marley Get Together Duo Speakers’tan başlayarak, 21 $ ‘lık bir tasarrufu temsil eden yüzde 14’lük bir indirim aldıktan sonra şimdi sadece 129 $’ a satılan House of Marley Get Together Duo Speakers’tan başlayarak seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var. Kablosuz Bluetooth bağlantısına sahip bu güçlü kitaplık hoparlörleri, doğru hoparlörü yanınıza alıp 20 saate kadar çalma süresi elde edebileceğiniz için size taşınabilir bir deneyim de sunacaktır.

Bir başka harika alternatif de, yüzde 25’lik bir indirim sayesinde şu anda 826 dolara satılan House of Marley One Foundation Premium Home Audio Hi-Fi Sistemi. Bu canavar, diğer medyaların keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak kadar güçlü olacak 220 watt’lık stereo güçle birlikte geliyor. Ve daha klasik görünümlü bir seçenek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, size 100 dolardan fazla tasarruf sağlayacak yüzde 37’lik büyük bir indirimden sonra 189 dolara yeni bir Klipsch Heritage Wireless The One II Tabletop Stereo almayı da düşünebilirsiniz.