Yeni Kindle Paperwhite 5 ve Paperwhite Signature Edition artık resmi


Bu hafta Amazon’dan çok güzel haberler alıyoruz. Yakın zamanda şirketin önümüzdeki hafta gerçekleşecek yeni bir donanım etkinliği planladığı haberini aldık. Aynı zamanda, şirketin Kanada sitesi yeni Kindle Paperwhite 5 ve Paperwhite Signature Edition’ı zaten listelediğinden, önümüze çıkan birkaç yeni ürün gördük. Asıl soru, yeni Kindles’ın lansmanını görmek için önümüzdeki Salı gününe kadar beklememiz gerekip gerekmediğiydi. Amazon bu iki yeni modeli ve çocuklarınız için yeni bir Kindle sürümünü resmen duyurduğu için yanıt hızlı geldi.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bayanlar ve baylar, piyasada üç yeni Kindle cihazımız var. Amazon, yeni Kindle Paperwhite 5’i, daha güçlü bir Kindle Paperwhite Signature Edition’ı ve güçlü ama kullanışlı bir Kindle Paperwhite Kids’i basın bülteniyle sessizce piyasaya sürdü.

En yeni Kindle Paperwhite 5, bahsetmeye değer önemli güncellemelerle birlikte gelir. İlk olarak, daha büyük 6,8 inç parlamayan ekrana, on haftaya kadar pil ömrüne, ayarlanabilir sıcak ışığa, USB-C şarjına sahiptir ve reklam destekli varyantında 140 ABD doları karşılığında 8 GB depolama ile başlar. Reklamsız sürümü istiyorsanız, 27 Ekim’de piyasaya sürüldükten sonra 160 ABD doları ödeyeceksiniz, ancak şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla depolama alanı, otomatik ayarlanan bir ışık sensörü ve kablosuz şarj istediğinizi varsayalım. Bu durumda, 32 GB depolama alanıyla gelen yeni Kindle Paperwhite 5 Signature Edition’ı düşünmelisiniz ve bu, bir Kindle’ın ilk kez kablosuz şarj almasıdır. Tüm bunlar 190$ karşılığında sizin olabilir ve endişelenmeyin; reklamsız bir sürüm için fazladan ödeme yapmanız gerekmeyecek.

Amazon Cihazları ve Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Keith, “Müşteriler Kindle Paperwhite’ı seviyor ve biz de gelecek nesle daha fazla premium deneyim eklemek için çok çalıştık” dedi. “Yeni Kindle Paperwhite, daha fazla konfor için sıcak bir ışık ve daha büyük ekran, %20 daha hızlı sayfa çevirme ve 10 haftaya kadar pil ömrü ile geliyor; gün ya da gece. Şimdi nereye giderseniz gidin milyonlarca kitap arasında kaybolmak her zamankinden daha keyifli.”

Yeni Kindle’lar aynı zamanda Kindle e-Kitaplarınızdaki ve Audible kitaplarınızdan okuduğunuz son sayfayı, yer işaretlerini ve daha fazlasını tüm cihazlarınız ve uygulamalarınızda kaydeden Whispersync ve Whispersync for Voice’u içerir, böylece kaldığınız yeri asla kaybetmezsiniz. Ayrıca Kitap Kapakları, şu anda okuduğunuz kitabın kapağını reklamsız Kindles, Word Wise ve Accessibility uygulamalarınızın kilitli ekranında görüntüler.

Amazon Kids genel müdürü Kurt Beidler, “Yeni Kindle Paperwhite Kids, ödüllü, çeşitli yazarlardan çocukların sevdiği kitaplara erişimle çocukların okumayı kolay ve eğlenceli hale getiriyor” dedi. “İki yıl önce Kindle Kids’i tanıttığımızdan beri, çocuklar Kindle cihazlarını kullanarak 16 milyondan fazla kitap okudular ve yaklaşık 1,6 milyar dakika okuma kaydettiler. Kindle Paperwhite Kids ile yeni okuma deneyiminin daha da fazla çocuğun ömür boyu okuma hayranı olmasına yardımcı olacağını umuyoruz.”

Amazon Kindle Paperwhite (2021)

Yeni Amazon Kindle Paperwhite 5’inizi hemen alın!

Ayrıca yeni bir Kindle Paperwhite Kids aldık. Bu yeni cihaz, parlamayan 6,8 inç ekrana, 10 haftaya kadar çalışmaya devam etmesini sağlayan aynı pile sahiptir, ayrıca 1 yıllık Amazon Kids+, çocuklara uygun bir kılıf, 2 yıllık sorunsuz kullanım sunar. 160 tl garanti. Ayrıca su geçirmez olduğu için ıslanma konusunda endişelenmeyin.

Kindle Unlimited şu anda satışta olduğu için yeni Kindles ile gelen en son fırsatlara da göz atmak isteyebilirsiniz. 59,94 dolardan sadece 47,86 dolara altı ay alabilirsiniz. 120 $ yerine 80,30 $ ödemenizi sağlayacak 12 aylık anlaşma ile daha iyi tasarruf sağlayın ve son olarak, en iyi teklif, 96 $ tasarruf anlamına gelen 240 $’dan sadece 144 $’a indirilebilen 24 aylık anlaşma ile geliyor. senin için.