Yeni iPhone 14’ünüz için hemen şimdi daha ucuza ön sipariş verin


Yeni iPhone 14’ünüzü alın ve Amerika’nın en büyük taşıyıcılarında uygun takaslar ve nitelikli aktivasyonlarla 1.000 $’a varan tasarruf elde edin


Apple’ın iPhone 14 serisi artık Amerika’nın en büyük ağlarında ön siparişe açıldı ve yeni aygıtınızda tasarruf etmenize yardımcı olacak en iyi teklifleri sıralamak için zaman ayırdık. En iyi seçeneğiniz her zaman mevcut operatörünüz olabilir, ancak geçiş yapmak isteyenler için harika fırsatlar da bulduk.


Verizon

İlk olarak, mevcut iPhone modellerini yükseltmek isteyen kullanıcıların uygun bir takasla ve Sınırsız planları seçerek 800 ABD dolarına varan tasarruf elde edecekleri Verizon.com’a gidiyoruz. Bununla birlikte, Verizon’un ağına geçmeyi planlayanlar için en iyi fırsatlar mevcut olacak çünkü ücretsiz bir iPhone 14 Pro veya diğer iPhone 14 modellerinden herhangi birinde 1.000 $’a varan indirim kazanabilecekler ve ardından uygun bir cihazla ticaret yapacaklar. ve belirli Sınırsız Planlarda yeni bir satırı etkinleştirin. Ve işleri daha da sorunsuz hale getirmek için Verizon, ağını taşıma maliyetlerini karşılamak için 200 $ ‘lık bir eCard da sunuyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Verizon ayrıca müşterilerin Apple MagSafe şarj cihazlarında yüzde 25’e varan indirim, AirPods Max’te 100 ABD doları indirim ve iPhone 14 serisi için belirli kılıflarda ve ekran koruyucularda yüzde 20 indirim kazanmalarına olanak tanıyor. Sarf malzemeleri tükenirken ve sınırlı bir süre için, bu nedenle hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz.

PBI iPhone 14 Geceyarısı

Apple iPhone 14

iPhone 14, üst düzey bir performans, harika kameralar ve bir günlük kullanımınızı kolaylıkla sürdürecek pil ömrü istiyorsanız, seçeceğiniz akıllı telefon olarak pazara katılıyor.

T mobil

Magenta’ya dönersek, işletmeler de dahil olmak üzere yeni ve mevcut T-Mobile ve Sprint müşterilerinin ücretsiz bir iPhone 14 Pro veya herhangi bir iPhone 14 modelinde 24 aylık fatura kredisi artı ticaret sırasında vergi ile 1000 $’a varan indirim almayı seçebileceklerini görüyoruz. Magenta MAX üzerinde uygun bir cihazda; iPhone için Business Unlimited Advanced, Ultimate veya Ultimate+; veya eşdeğer Sprint planı.

Fırsatlar burada bitmiyor çünkü geçiş yapan kullanıcılar ekstra 200$ indirim alacaklar, bu da parlak ve havalı yeni iPhone 14 modellerinde 1.200$’a varan indirim kazanabilecekleri anlamına geliyor. Diğer tasarruflar, kullanıcıların neredeyse tüm T-Mobile planlarında uygun bir cihazda işlem yaparken 24 aylık fatura kredisi artı vergi ile iPhone 14 Pro’nun yarısını (veya herhangi bir iPhone 14 modelinde 500 $’a kadar indirim) almasına yardımcı olacaktır. Ve BOGO fırsatlarını seviyorsanız, yeni bir iPhone 14 alabilir ve T-Mobile adına bir saniye veya neredeyse tüm T-Mobile planlarına bir satır eklerken 24 aylık fatura kredisi artı vergi ile 700 $’a varan indirim elde edebilirsiniz. Mevcut cihazlarınızdan herhangi birini takas etmek istemiyorsanız, yeni bir iPhone 14’ü ayda 33,34 ABD dolarından, iPhone 14 Plus’ı ayda 37,50 ABD dolarından, Pro’yu ayda 41,67 ABD dolarından başlayan fiyatlarla eve götürebileceğinizi unutmayın. veya T-Mobile’ın nitelikli müşterilerinden biriyseniz, 24 ay boyunca ayda 45,84 ABD dolarından başlayan fiyatlarla iPhone 14 Pro Max ile her şeyi yapın.

PBI-iPhone-14-Plus-Mavi-1

Apple iPhone 14 Artı

iPhone 14 Plus, aynı üst düzey performansı ve harika kameraları, aynı anda daha fazlasını görmenize yardımcı olacak bir ekran ve daha uzun pil ömrü ile birlikte istiyorsanız, iPhone 14’ü seçecek cihaz olarak giriyor.

AT&T

AT&T, yeni ve mevcut müşterilere en son iPhone 14 serisinde 1.000$’a varan tasarruf etme şansı veriyor; bu, uygun bir akıllı telefonla ticaret yaparken iPhone 14, 14 Plus ve 14 Pro’yu uygun taksit ve Sınırsız uygun plan. İPhone 14 Pro Max modelini istiyorsanız, kendinizi 99 $ öderken bulacaksınız, bu da size yine de 1.000 $ takas indirimi kazandıracaktır. Tüm cihazlar için ön siparişlerin bugün başladığını ve çoğunun 16 Eylül’de mağazada ve çevrimiçi olarak satışa sunulacağını ve iPhone 14 Plus’ın Ekim’de geleceğini unutmayın.

PBI-iPhone-14-Pro-Gold-1

iPhone 14Pro

iPhone 14 Pro, markanın en yeni premium akıllı telefonudur. Yeni bir hap şeklindeki ‘Dynamic Island’ çentiği, 48MP birincil kamera sensörleri, A16 Bionic yonga seti ve çok daha fazlasını içerir.

En iyi satın alım

Son olarak, eski veya hasarlı telefonunuzu takas ettiğinizde 1.000$’a varan tasarruf ve Verizon veya AT&T’de nitelikli aktivasyon ile yeni iPhone’unuzu alabileceğiniz Best Buy’a da gidebilirsiniz. T-Mobile, bu tasarrufları daha yüksek modellerde 800 $ ve iPhone 14 ve 14 Plus’ta 550 $ ile sınırlayacak.

PBI-iPhone-14-Derin-Mor-1

iPhone 14 Pro Maks

iPhone 14 Pro, markanın en yeni geniş ekranlı birinci sınıf akıllı telefonudur. Yeni bir hap şeklindeki ‘Dynamic Island’ çentiği, 48MP birincil kamera sensörleri, A16 Bionic yonga seti ve çok daha fazlasını içerir.