Yeni Galaxy Watch 5 söylentisi, rahatsız edici bir Wear OS sorununu çözebilir


  • Söylentilere konu olan Samsung Galaxy Watch 5’in pili, Mart ayında düzenleyici bir dosyalamadan geçti.
  • Samsung’un Galaxy Watch 4’ünde 247 mAh pil var ve yeni hücre 276 mAh olarak geliyor.
  • Söylentiler, Galaxy Watch 5’in Ağustos 2022’de piyasaya çıkacağına işaret ediyor.

Piyasadaki hemen hemen tüm akıllı saatlerin ortak özelliklerinden biri, kısa pil ömürleridir. Tam teşekküllü bir akıllı saate sahip olmak, onu günlük veya bir buçuk gün şarj etmek anlamına gelir. Yaklaşan bir Samsung Galaxy Watch 5 hakkındaki söylentiler doğruysa, yeni pili için yapılan en son düzenleyici dosyalama, şarj etme sıkıntılarının bir kısmını hafifletmeye yardımcı olacaktır.

SamMobile, duyurulmamış bir Samsung akıllı saatine (muhtemelen Galaxy Watch 5) işaret eden bir parça numarası taşıyan yeni bir pil hücresi için bir sertifika dosyası buldu. Yakın zamanda bulunan dosyalama, 276 mAh kapasiteli bir pili gösteriyor, bu da içinde kullanılandan yaklaşık 30 mah daha fazla. 40 mm Galaxy Watch 4. Boyut, daha büyük olan Galaxy Watch 4’ün 361 mAh hücreye sahip olması nedeniyle, bu hücrenin benzer boyutta yeni bir saate güç sağlamak için planlanacağını gösteriyor.

Söylenti Samsung Galaxy Watch 5 pil

(İmaj kredisi: Diğer/SamMobile)

Pil boyutundaki artış, genel olarak daha iyi pil ömrüne yol açmalıdır. Galaxy Watch 5’teki sözde sıcaklık sensörü de dahil olmak üzere, Samsung’un saatlerini paketlediği tüm sağlık sensörlerine güç vermeye yardımcı olmak için kullanışlı olabilir. İyileştirilmiş pil ömrü, Samsung olsaydı Galaxy Watch 5’te görmek istediğimiz beş şeyden yalnızca biridir. cihazı serbest bırakmaya karar verin.