Yeni bir sızıntı, Galaxy S23 serisini tüm renk seçeneklerinde gösteriyor


Küçük tasarım değişiklikleri, yeni renkler


Yeni ve yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S23 serisinin piyasaya sürülmesine doğru ilerlerken, yeni özellikler, tasarım kararları ve diğer haberler olduğunu iddia ederek her hafta daha fazla bilgi alıyoruz. Bugün, yeni bir sızıntı Galaxy S23 serisini dört yeni renkte sergiledi ve iddia edilen Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra cihazlarını gösteren görüntülerimiz var.


Buna göre FMKorea (aracılığıyla SnoopyTeknik Twitter’da), yeni Galaxy S23 serisi dört farklı renkte gelebilir. Yeni cihazların her zamanki siyah ve yeşil renk seçenekleriyle geleceği bildiriliyor, ancak aynı zamanda yeni bir pembe renk tonu ve açık sarı bir model de içerecek. Bu keşif aynı zamanda Galaxy S23 serisinin siyah, yeşil, bej ve açık pembe renklerde geleceğini söyleyen güvenilir sızıntıcılardan ve analistlerden gelen önceki sızıntılar ve söylentilerle de örtüşüyor.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Şu anda bu render’ların ne kadar doğru olduğu tartışmaya açık; ancak, Samsung 2023 için renklerini düşürüyor ve pastel bir renk paletine gidiyor gibi görünüyor. Ayrıca, genellikle yalnızca Samsung.com satın alımlarla sınırlı olan yeni özel renkler görüp göremeyeceğimiz de şu anda belirsiz.

Samsung Galaxy S23 sızan renkler

SnoopyTeknik Yeni renklerin, Pamuk Çiçeği ve Sisli Leylak dahil olmak üzere bazı yeni eklemelerle yeni ve orijinal pazarlama adlandırma şemasını takip ettiğini iddia ediyor:

 • Pamuk Çiçeği
 • Sisli Leylak
 • Botanik Yeşili
 • Fantom Siyah

Yeni sızdırılan görüntülerin doğruladığı bir diğer ilginç bilgi ise Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra’nın tasarımı. Önceki söylentiler, yeni amiral gemilerinin Galaxy S22 Ultra ile neredeyse aynı tasarıma sahip olmasını beklememiz gerektiğini gösterdi.

En dikkat çekici değişiklik, çıkıntılı bir kamera modülüne sahip olmayacağı iddia edilen Galaxy S23 ve S23 Plus’ı etkileyecek ve bunun yerine bireysel çıkıntılı kamera lensleriyle birlikte gelecek. Telefonlar cam ve metal sandviç yapısına sahip olacak ve ekran çerçeveleri bu sefer daha da ince olabilir.

Samsung Galaxy S23 Ultra sızan renkler

Söylentilere gelince, yeni telefonların yakın zamanda duyurulan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından destekleneceği, en az 8GB RAM ve 128GB depolama alanı ile birleştirileceği bildiriliyor. Her zaman olduğu gibi, daha fazla depolama ve bellek yapılandırmasına sahip farklı modeller görme ihtimalimiz var. Galaxy S23 üçlüsünün ekran boyutlarını sırasıyla 6.1, 6.6 ve 6.8 inç’te tuttuğu söyleniyor.

Yeni cihazlardaki kameralar muhtemelen yükseltilmiş sensörler ve daha iyi düşük ışık yetenekleri alacak, ancak bunlar hala tartışmaya açık. Cihaz boyutlarının Galaxy S22 serisine çok benzer olması bekleniyor ve IP68 derecelendirmelerini de yerinde göreceğiz.

Samsung’un nihayet yeni Galaxy S23 serisini ne zaman duyurabileceği belli değil, ancak son söylentiler şirketin duyuruları Şubat ayının başlarında yapabileceğini gösteriyor. Önceki sızıntıların çoğu, Samsung’un bu yılın başlarında yeni amiral gemilerini piyasaya sürmek istediğini ve bunun da finansallarını ve üç aylık raporlarını artırmaya yardımcı olabileceğini iddia ediyor.

Galaxy S23 serisi için sızdırılan renk seçenekleri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarda bize bildirin!

 • Samsung Galaxy S22 Yeşil

  Samsung Galaxy S22

  Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada hem gündüz hem de gece önemli anıları yakalayabilen üç kameralı bir kurulum ve tek bir şarjla tam bir gün sürebilen uzun bir pil ömrü ile birlikte geliyor. Kompakt ve şık bir cihaz istiyorsanız, Galaxy S22, 2022’de elde edilecek en iyi cihazlardan biridir.

 • PBI Samsung Galaxy S22 Pembe Altın

  Samsung Galaxy S22 Artı

  Samsung Galaxy S22 Plus, daha büyük bir 6.6 inç ekrana sahip ve standart Galaxy S22 ile aynı 4nm amiral gemisi yonga seti ile birlikte geliyor. En iyi ve en unutulmaz anlarınızı yakalamak için üç kameraya sahiptir ve daha iyi düşük ışık performansı için gelişmiş gece fotoğrafçılığı özelliklerine sahiptir. Tüm temel özellikler ve iyi bir önlem için biraz daha fazlası dahil olmak üzere Samsung’un en iyi amiral gemisi cihazıdır.

 • PBI PNG Samsung Galaxy S22 Ultra

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. En üst düzey özelliklere, tonlarca güce ve olağanüstü özelliklere sahiptir.ry kamera, S Pen kalem desteği ve diğer harika özellikler. Mutlak bir canavar ve ter dökmeden hepsini yapabilecek bir şey arıyorsanız, Galaxy S22 Ultra hepsini aldı.