Yeni bir Samsung Galaxy Z Fold 3 ile 1.100 $’a kadar tasarruf edin


Samsung, teknoloji dünyasının en ünlü isimlerinden biridir. Şirket, her yinelemede daha iyi cihazlar sunmaya çalışıyor ve bu da Android kullanıcıları arasında neden bu kadar popüler olduklarını açıklıyor. Uzun bir seçkin ürün listesinden bahsedebiliriz, ancak bu sefer şu anda piyasadaki en iyi katlanabilir akıllı telefonlardan biri olan ve alabildiğiniz kadar iyi olan Samsung Galaxy Z Fold 3’e odaklanacağız. ve satın alma işleminizde 1.100$’a kadar tasarruf edin.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy Z Fold 3, şu anda 2021’de en iyi değilse de en havalı telefonlardan birini sadece 700 $’a satın alabileceğiniz Samsung.com’da satışta. Galaxy Z Fold 3 genellikle 1.800 dolara satılıyor ve temel modelinde Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 12 GB RAM ve 256 GB depolama ile geliyor. Ayrıca 7,6 inç Infinity Flex ekran, ikinci bir 6,2 inç kapak Dinamik AMOLED ekran ve ayrıca 25 W hızlı şarjlı uzun ömürlü 4.400 mAh pil elde edersiniz.

Ayrıca, 12MP Geniş, 12MP ultra geniş, 2X optik yakınlaştırmalı ve 10X dijital yakınlaştırmalı 12MP Tele ve 10MP selfie kamera dahil olmak üzere üç adet 12MP sensörlü üçlü kamera kurulumu elde edersiniz. Bu model, kalem desteği ve su geçirmezlik ile birlikte gelir.

Samsung fırsatlarının, mevcut cihazlarınızdan birinde işlem yaparak 1.100 $’lık inanılmaz tasarruf elde etmenizi sağlayacağını unutmayın. İşlem basit. İstediğiniz Galaxy Z Fold 3 modelini ve takas etmek istediğiniz cihazı seçeceksiniz. Bu, satın alma işleminizi tamamlamanız için size bir takas değeri verecektir. Bu adımdan sonra, cihazınızı sıfırlamanız ve yeni telefonunuzu aldığınız kutuyu kullanarak Samsung’a göndermeniz gerekecektir.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Siyah Ürün kutu görseli

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung Galaxy Z Fold 3, piyasadaki en iyi ve en havalı katlanabilir telefonlardan biridir. Büyük bir 7,6 inç Infinity Flex ekrana, çarpıcı teknik özelliklere, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Bununla birlikte, yeni bir Galaxy Z Fold 3 satın almak aynı zamanda yeni bir Samsung Galaxy Watch 4’ü ücretsiz olarak kazanmanıza da olanak tanıyacağından, tasarruflar burada bitmiyor.

Mevcut telefonlarınızdan herhangi birini takas etmek istemiyorsanız, yeni cihazınızı Amazon.com’dan da alabilirsiniz; burada Galaxy Z Fold 3S Kalemli Telefon Kılıfı ile birlikte gelen bir cihazı 508 $ indirimden sonra 1.372 $’a alabilirsiniz.