Yeni bir Samsung Galaxy S23 için ön sipariş verin ve 1.000$’a varan tasarruf kazanın


Yeni Galaxy S23 serisini büyük indirimlerle bulabileceğiniz Samsung.com’daki yeni ön sipariş fırsatlarından yararlanın


Samsung Galaxy S23 serisi artık resmi, yani yükseltme yapmak isteyen herkes için üç yeni mükemmel seçeneğimiz var. Temel modelimiz 800 dolardan başlıyor, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra ise sırasıyla 1.000 dolardan ve 1.200 dolardan satışa sunuluyor. Ancak, en son ön sipariş fırsatlarından yararlanabilir ve yeni Galaxy cihazınızda 1.000$’a kadar tasarruf edebilirsiniz.


Bugünün en iyi ön sipariş fırsatları, mevcut cihazlarınızdan birini takas etmeyi seçerseniz ücretsiz olarak sizin olabilecek Samsung Galaxy S23 ile başlar. Samsung’un en son fırsatları size, kilidi açılmış bir cihaz seçtiğinizde ücretsiz depolama yükseltmesi, 150 $’a kadar anında Samsung Kredisi ve 350 $’a kadar anında takas kredisi dahil olmak üzere 620 $’a kadar tasarruf sağlayacaktır. Yine de, en iyi tasarruflar Amerika’nın en büyük havayolları ile geliyor. Aylık ödeme planı satın alarak, Magenta Max’te hat sahibi olarak veya hattı etkinleştirerek T-Mobile’da 1.000$’a varan tasarruf elde edebilirsiniz. Tabii ki, bu tasarrufları 24 veya 36 aylık fatura kredisi yoluyla görecek.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Feragatname

Pocketnow’da size bulduğumuz en iyi teknoloji fırsatlarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve onları aramaya zaman harcamadan satın alımlarınızda mümkün olduğunca çok tasarruf edebilirsiniz. Ancak yayınladığımız fırsatlar, makalelerimizin yayınlandığı tarihte geçerlidir ve siz bunları gördüğünüzde artık mevcut olmayabilir veya ürünler tükenmiş olabilir. Cüzdanınız için sizinle birlikte çalışmaya devam edeceğimiz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

AT&T ve Verizon, cihazınızı uygun bir AT&T Unlimited planıyla uygun bir taksit planı üzerinden satın aldığınızda ve uygun bir akıllı telefonu takas ettiğinizde size 1.000 ABD Doları tutarında takas kredisi vereceğinden benzer fırsatlar sunuyor. Verizon, belirli takaslar ve belirli 5G Sınırsız planları ile 800 $ tasarruf sunacak.

Bu takas anlaşmaları, T-Mobile ve AT&T seçenekleriyle birini eve ücretsiz götürme veya sizinkini Verizon’da 800 $ tasarrufla 200 $’a alma seçenekleriyle Samsung Galaxy S23 Plus’ı daha uygun fiyatlı hale getirecek.

Son olarak, T-Mobile ve AT&T’de 200 $ gibi düşük bir fiyata üst düzey Samsung Galaxy S23 Ultra’yı elde edebilirsiniz, Verizon’un seçeneği size 400 $ karşılığında yeni bir cihaz kazandıracak. En iyi yanı, bu anlaşmanın size 256 GB ile başlayan giriş seviyesi seçeneği için ödemeniz gereken fiyatla aynı olan 512 GB depolama alanına sahip yeni bir cihaz kazandıracak olmasıdır.