Yeni bir OnePlus 10 Pro alın ve yüzde 26’ya kadar tasarruf edin


OnePlus 10 Pro, TREBLAB Bluetooth hoparlörler ve daha fazlasını satışta bulacağınız Amazon.com’da bulunan en son fırsatlardan yararlanın.


Bugünün fırsatlarına, OnePlus’ın en iyi Android cihazlarından bazıları ve gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak biraz ekstra şey de dahil olmak üzere satışta olan birkaç şaşırtıcı ürün bulacağınız Amazon.com’da başlıyoruz.


İlk olarak, yüzde 10’luk zorlayıcı bir indirim sayesinde şimdi 590 $ ‘dan başlayan OnePlus 26 Pro’ya sahibiz. Bu şaşırtıcı akıllı telefon, OnePlus 11’in lansmanına yaklaştıkça agresif indirimler alıyor, bu yüzden daha azına gittiğini bile görebiliriz. Her iki durumda da, bu anlaşmadan yararlanma ve ellerinizi 128GB depolama alanı, 8GB RAM, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ve 210 $ tasarruf ile yeni bir kilidi açılmış cihaza alma şansınız var. Ayrıca, 120Hz yenileme hızlarına sahip büyük bir 6,7 inç QHD+ ekrana, 65W SuperVOOC şarjına ve 8K içerik yakalamanıza olanak tanıyan birincil 48MP Sony IMX sensöre sahip çarpıcı bir kameraya sahip oluyorsunuz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU
OnePlus 10 Pro Volkanik Siyah Ürün Görüntüsü

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro, 2. nesil LTPO paneli kullanan 6.7 inç QHD + ekranla birlikte gelir. Ayrıca Snapdragon 8 Gen 1’e sahip ve Hasselblad ortaklığının ikinci yılından itibaren 150 derece Ultra Geniş kamera ve uygulamalarla benzersiz bir kamera deneyimi sunmayı hedefliyor.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Şimdi, daha uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız, şimdi aynı 8GB RAM ve 10GB yapılandırmasıyla 550 dolara satılan OnePlus 128T’ye gitmeyi de düşünebilirsiniz. Yine de, Qualcomm Snapdragon 8 + Gen 1 işlemci, daha yüksek şarj hızları ve diğer harika özelliklere sahip olacaksınız. Ve eğer bu, bu fırsatlardan herhangi birinde tetiği çekmeniz için hala yeterince iyi değilse, eski cihazınızda işlem yaparken Amazon.com Hediye Kartı kredisi ile yeni cihazınızda 401 $ ‘a kadar tasarruf etme şansına sahip olduğunuzu ve bu anlaşmaları daha da çekici hale getirdiğinizi unutmayın.

Her iki cihaz da gün boyu devam etmenizi sağlayacak uzun ömürlü pil ömrüne sahiptir, ancak dikkatli olmak ve kendinizi bir powerbank ile hazırlamak yanlış değildir. Ve aldığınız güç bankası güçlü bir 50W Bluetooth hoparlöre yerleştirildiğinde daha da iyidir, tam olarak TREBLAB’ın HD-Max Büyük Yüksek Sesli Bluetooth Hoparlörü ile elde ettiğiniz şey, şimdi yüzde 30’luk bir indirim aldıktan sonra 119 dolara satılıyor ve 50 dolarlık tasarrufu temsil ediyor. Bu güç bankası 20 saate kadar kesintisiz çalma sağlar, ayrıca harika ses, derin bas ve IPX6 derecesi elde edersiniz. Diyelim ki daha fazla güç istiyorsunuz. Bu durumda, yüzde 20’lik bir indirim sayesinde 279 dolara satılan ve 70 dolardan fazla tasarruf sağlayan Monster Blaster 3.0 Portable Speaker’ı da tercih edebilirsiniz. Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, TREBLAB HD77’yi yüzde 50 indirim yaptıktan sonra sadece 60 dolara alabilirsiniz.