Yeni bir Moto akıllı telefonda yüzde 20’ye varan tasarruf elde edin


Motorola eskisi kadar popüler olmayabilir, ancak şirket yine de orta seviye bir cihazla yaşayabilenler için harika telefonlar sunuyor. Bununla birlikte, Amazon şu anda çok çeşitli Motorola telefonlarına tonlarca tasarruf uyguladığından, bu cihazlar daha ilginç hale geldi. Belirli cihazlarda yüzde 20’ye varan tasarruf elde edebileceksiniz.


Şu anda birkaç Motorola telefonunda büyük indirimler elde edebilirsiniz, Moto G Stylus 5G’nin 2022 sürümünden başlayarak, yüzde 10’luk bir indirimle 50 ABD Doları tasarruf elde ettikten sonra şu anda 450 ABD Doları karşılığında edinilebilir. Bu model, 8 GB RAM, 512 GB depolama alanı ve 50 MP birincil atıcıya sahip üçlü kamera kurulumu ile kilidi açılmış olarak gelir. En iyi yanı, Moto G Stylus 5G’nin kalem desteğine sahip piyasadaki en uygun fiyatlı cihazlardan biri olmasıdır ve endişelenmeyin, telefon yerleşik bir kalemle birlikte geldiğinden ayrı olarak bir kalem satın almak zorunda kalmayacaksınız. içinde.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Moto G Stylus 5G, orta sınıf bir akıllı telefon. Yine de FHD+ çözünürlüğe sahip 6,8 inç 120 Hz Max Vision ekran, süper hızlı 5G performansı, gece özçekim kamerası ve devasa 5.000 mAh pil gibi üst düzey cihazlarda bulunan bazı özellikleri de içerir.

Moto G Stylus 5G

Motorola Moto G Stylus 5G (2021)

Moto G Stylus 5G, gün boyu size yetecek kadar güç, 8 GB RAM, 512 GB depolama alanı ve yaratıcılığınızı ifade etmenize yardımcı olacak ekran kalemi desteğini bir araya getiren harika bir orta kademe cihazdır.

Bununla birlikte, Moto G 5G’nin yüzde 13 tasarruf anlamına gelen 50 $ indirim aldığını da gördüğümüz için fırsatlar burada bitmiyor. Bu, bu modeli 350 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Kaputun altında 6 GB RAM, 256 GB depolama ve MediaTek Dimensity 700 2.2 GHz sekiz çekirdekli işlemci ile birlikte gelir. Ayrıca, üçlü kamera kurulumunda Quad Pixel teknolojisine sahip 50 MP birincil atıcı elde edersiniz.

Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, Moto G Power’ın yüzde 20 tasarruf gördükten sonra artık sadece 200 ABD Doları karşılığında mevcut olan daha uygun fiyatlı 2022 versiyonuna gitmeyi de düşünebilirsiniz. Bu modelde 4 GB RAM, 128 GB depolama, MediaTek Helio G37 işlemci, 90 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç HD+ ekran ve daha fazlası bulunur. Bu yüzden, ilginizi çeken başka bir model olup olmadığını görmek için Amazon.com com’a gidin.