Yeni bir LG Velvet 5G, birkaç Echo Show modeli ve daha fazlasını indirimde edinin


LG Velvet, Apple kılıfları, akıllı ekranlar ve daha fazlasında harika indirimler bulacağınız Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Amazon.com’da harika teklifler almaya devam ediyoruz. 128 GB depolama alanı ve 6 GB RAM ile yeni bir LG Velvet 5G’yi 18,28 $ indirimden sonra 380 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu telefon Qualcomm Snapdragon 765 işlemciye ve 4K video çekmenizi sağlayacak 48MP kameraya sahiptir. Daha da ilginç olanı, LG’nin akıllı telefon işinin fişini çekmeye karar vermesinden önce LG G serisinin yerini alan modelin bu olması, böylece LG tarafından üretilen son telefonlardan birinin katma değerini elde edeceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, Android güncellemeleri olmadan kalma olasılığını riske atmak istemiyorsanız, her ikisi de indirimde olduğu için Google Pixel 3 ve Pixel 3a’yı da edinebilirsiniz. Google Pixel 3, 64 GB depolama alanıyla Pembe Değil renk çeşidiyle gelir ve sizinkini yalnızca 207 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz. Ya da Just Black sürümünü 279$’a alın, bu size 520$ tasarruf sağlar.

Şu anda Ring A19 Akıllı LED Ampul ile birlikte gelen yeni bir Amazon Echo Show 10’u 64,99$ indirim aldıktan sonra sadece 200$’a kazanabilirsiniz. 10,1 inç HD ekrana ve Alexa desteğine sahip bir akıllı ekrana sahip olacağınız için bu paket, akıllı evinize mükemmel bir katkı veya harika bir başlangıç ​​yolu olacaktır.

Bununla birlikte, daha uygun fiyatlı bir akıllı ekranla da başlayabilirsiniz, çünkü Echo Show 5 10 $ indirim alıyor, bu da onu 80 $ ‘a bırakıyor veya Echo Show 8’i 20 $ tasarrufla 110 $’ a alabilirsiniz.

Ayrıca iPhone 12 mini için MagSafe ile yeni bir Apple kılıfı elde edebilirsiniz. Deri kılıf şu anda 35 $ ‘lık büyük bir indirim, yani diğer renk seçenekleri hala 59 $’ lık normal fiyat etiketinden satıldığı için Siyah varyantı tercih ederseniz 24 $’ a bir tane alabilirsiniz.

iPhone 12 mini için MagSafe özellikli Apple Silikon Kılıf şu anda Deep Navy ve Black renk seçeneklerinde 30$ indirimle 20$’a satılıyor. Ve son olarak, Apple Clear kılıfı 30 $ tasarrufla 20 $’a sizin olabilir.