Yeni bir Google Pixel 6’da yüzde 28’e kadar tasarruf edin


Şu anda Amazon.com’da satışa sunulan Google Pixel 6 serisinde büyük tasarruflar elde edin


Google’ın Pixel 6 serisi, şüphesiz, şirketin akıllı telefon işinde önemli bir kilometre taşıdır, çünkü Google nihayet telefonlarını sonsuz bir kare levha denizinde öne çıkaran yeni ve yeni bir tasarım geliştirmeye ve tanıtmaya karar vermiştir. En iyi yanı, herhangi bir Google hayranı için hala en iyi seçeneklerden biri olmalarıdır, çünkü bu akıllı telefonlar şu anda 470 $ gibi düşük bir fiyata mevcuttur.


Kinda Coral'da Google Pixel 6

Google Pixel 6

Google Pixel 6, yeni amiral gemisi serisinden daha kompakt ve uygun fiyatlı bir varyanttır. Aynı özelliklerin çoğuna sahiptir ve Pixel 6 Pro ile aynı birincil ve ultra geniş kamera ile birlikte gelir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Amazon’un en son teklifleri, Google Pixel 6’da yüzde 28’e kadar tasarruf etmenize yardımcı olacak. Tasarruflar, yüzde 22’lik bir indirim aldıktan sonra 470 dolara satılan 128GB depolama modeliyle başlıyor. Bu model genellikle 599 dolara satılıyor, yani 129 dolar tasarruf edersiniz. Ancak en iyi anlaşma, yüzde 28’lik bir indirim aldıktan sonra 500 $ ‘a giden ve 200 $’ lık anlık tasarrufu temsil eden 256GB depolama varyantı ile geliyor.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Google Pixel 6, 90Hz’e kadar yenileme hızlarına sahip 6.4 inç FHD + Pürüzsüz Ekran, 50MP birincil atıcı ve 12MP ultra geniş ile katil bir kamera kurulumu, selfie shooter ise 8MP sensöre sahip. Bu cihaz aynı zamanda size 24 saate kadar düzenli kullanım sağlayacak tüm gün süren bir pil, hızlı kablosuz şarj desteği, Google’ın tescilli Tensor çipi, yeni nesil Titan M2 güvenlik çipi ve diğer güzellikleri içerir.

Bununla birlikte, daha yükseği hedefleyebilir ve yeni bir Google Pixel 6 Pro alabilirsiniz, çünkü bu model de satışta ve çok zorlayıcı bir yüzde 34 indirim aldıktan sonra 590 $ ‘a satılıyor. Pixel 6 Pro, 899 dolarlık bir fiyat etiketi ile geldi, bu da cüzdanınızda 310 dolar tutabileceğiniz anlamına geliyor. Bu cihaz, geliştirilmiş bir üçlü kamera kurulumuna sahiptir ve bu da onu her durum için daha çok yönlü bir seçenek haline getirir.