Yeni bir akıllı ev merkezi ve kablosuz şarj cihazı


Yeni Samsung SmartThings Station, kompakt bir hub’da akıllı ev kontrolleri ve herhangi bir odaya sığan 15W kablosuz şarj cihazı sunan 2’si 1 arada bir cihazdır.


Samsung, CES 2023’te yeni monitörleri, TV’leri ve Galaxy A14 5G akıllı telefonu tanıttı. Teknoloji şirketleri sağa sola yeni ürünler duyuruyor ve Samsung’un bu yıl paylaşacak çok şeyi var gibi görünüyor. Şirket, en yeni akıllı ev aksesuarı olan yeni SmartThings Station’ı duyurdu.


Yeni SmartThings İstasyonu benzersiz bir üründür. Sadece Matter cihazları da dahil olmak üzere bir dizi akıllı ev ürünüyle uyumluluk sunmakla kalmaz, aynı zamanda evinizdeki herhangi bir odaya sığabilecek nihai ikisi bir arada akıllı ev ürünü olmak için kablosuz şarj sunar. Samsung ayrıca, cihazları kolayca kapatarak enerji israfını azaltmaya yardımcı olabileceğini iddia ediyor.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Samsung, cihazı kurmanın, Samsung Galaxy akıllı telefonlardaki istemleri ve açılır pencereleri takip etmek ve takmak kadar kolay olduğunu söylüyor. Kurulum, kullanıcıları süreç boyunca yönlendirecek, ancak Galaxy olmayan cihazların desteklenip desteklenmediğinden bahsetmiyor, ancak kurulum için taranabilecek bir QR kodu var, bu yüzden söz konusu değil.


Samsung SmartThings İstasyonları nedir?

Samsung SmartThings İstasyonu 1

Termostatlar, akıllı ışıklar (ampuller gibi), elektrik prizleri ve TV’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer akıllı cihazlar dahil olmak üzere birden fazla cihazı birbirine bağlayan akıllı bir merkezdir. Cihaz, kullanıcıların kolay erişim ve kontrol için SmartThings mobil uygulamaları aracılığıyla önceden ayarlanmış rutinleri otomatikleştirmelerini sağlar.

Cihaz, kullanıcıların SmartThings İstasyonu’ndaki Akıllı Düğmeye basarak rutin eklemelerini ve etkinleştirmelerini sağlar. Mesela: “Yatma zamanı geldiğinde, hızlı bir dokunuş uyku için bir rutini tetikleyebilir – bu da ışıkları kapatabilir, panjurları kapatabilir ve sıcaklığı düşürebilir. Veya kartlarda bir film gecesi varsa, bir film rutini TV’yi açabilir ve ışıkları kısabilir. SmartThings İstasyonu, evden çıkarken enerji tasarrufu sağlamak için elektrik prizlerini ve kullanılmayan cihazları kapatabilir ve bir güvenlik sistemini etkinleştirebilir. Kullanıcılar ayrıca belirli TV ve aydınlatma ayarlarını etkinleştirebilecek ve ‘Rahatsız Etme’ modunu açabilecek bir oyun rutini isteyebilirler. “

Samsung SmartThings İstasyonu 2

Kullanıcılar Akıllı Düğme’ye basarak, kısa, uzun ve iki kez basarak üç farklı rutini tetikleyebilirler. Rutinler, SmartThings uygulaması aracılığıyla evde veya uzaktan da etkinleştirilebilir.

Ayrıca, SmartThings İstasyonu, kullanıcıların yanlış yerleştirilmiş cihazları izlemelerini sağlayan SmartThings Find hizmetini de entegre eder. Akıllı Düğme’ye iki kez basmak kullanıcının telefonunu çaldırabilir. Bu aynı zamanda uyumlu akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler ve Galaxy SmartTag ve SmartTag+ izleyicileri gibi kulaklıklarla da çalışır. SmartThings Station ayrıca bu bağlı cihazlar için ağı tarar ve kullanıcıları bu cihazların konumu hakkında bilgilendirir.

SmartThings Station sadece bir akıllı ev merkezi değil, aynı zamanda kablosuz bir şarj cihazı olarak da iki katına çıkıyor. Uyumlu akıllı telefonları ve diğer cihazları 15W’a kadar şarj edebilir. Bu benzersiz satış noktası, akıllı ev cihazlarını kontrol etmek ve akıllı telefonlarını şarj etmek isteyenler için ideal bir aksesuar haline getiriyor.

Yeni Samsung SmartThings İstasyonu, Şubat 2023’ün başından itibaren ABD ve Kore’de siyah beyaz renklerde satışa sunulacak. Samsung fiyattan bahsetmedi, ancak cihazın önümüzdeki ay satışa ne zaman çıkacağını muhtemelen öğreneceğiz.

 • Samsung Galaxy S22 Yeşil

  Samsung Galaxy S22

  Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada hem gündüz hem de gece önemli anıları yakalayabilen üç kameralı bir kurulum ve tek bir şarjla tam bir gün sürebilen uzun bir pil ömrü ile birlikte geliyor. Kompakt ve şık bir cihaz istiyorsanız, Galaxy S22, 2022’de elde edilecek en iyi cihazlardan biridir.

 • PBI Samsung Galaxy S22 Pembe Altın

  Samsung Galaxy S22 Artı

  Samsung Galaxy S22 Plus, daha büyük bir 6.6 inç ekrana sahip ve standart Galaxy S22 ile aynı 4nm amiral gemisi yonga seti ile birlikte geliyor. En iyi ve en unutulmaz anlarınızı yakalamak için üç kameraya sahiptir ve daha iyi düşük ışık performansı için gelişmiş gece fotoğrafçılığı özelliklerine sahiptir. Tüm temel özellikler ve iyi bir önlem için biraz daha fazlası dahil olmak üzere Samsung’un en iyi amiral gemisi cihazıdır.

 • PBI PNG Samsung Galaxy S22 Ultra

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. Bent, birinci sınıf özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, S Pen kalem desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir. Mutlak bir canavar ve ter dökmeden hepsini yapabilecek bir şey arıyorsanız, Galaxy S22 Ultra hepsini aldı.