Yeni Amazon Fire tabletiniz için en iyi aksesuarlar


Son zamanlarda harika bir Amazon Fire tableti satın aldınız mı? Bunlar, yeni cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak en iyi araçlar ve aksesuarlardır. Fire tablet yolculuğunuzu iyileştirmek için kılıflardan hafıza kartlarına kadar satın alabileceğiniz çok şey var. Tabletinizin görünümünü değiştirebilir, daha iyi ortam tüketimi için bir yuva veya tutucu alabilir ve hatta daha fazla dosyayı yerel olarak saklamak için daha fazla depolama alanı ekleyebilirsiniz. İşte yeni Amazon Fire tabletiniz için satın almanız gereken en iyi aksesuarlar.

Amazon Fire tabletinizi aksesuarlarla donatın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şaplak atan yeni Fire tabletiniz için ne alacaksınız?

İlk olarak, temelleri yoldan çıkaralım. Yeni bir Amazon Fire tablet satın aldıktan hemen sonra satın aldığınız ürün bir kılıf ve ekran koruyucu olmalıdır. Bunlar, parlak yeni oyuncağınıza zarar vermemek için atlayamayacağınız temel aksesuarlardır. Amazon’un Çocuklara Dayanıklı Kılıfı, hasarı önlemek için üretilmiştir ve bir standla birlikte gelir, bu da onu çoğu Fire tablet için iyi bir seçenek haline getirir. Her Fire sekmesi için modele özel özetlerimiz var, bu nedenle en güçlü Fire HD 10 ekran koruyucuları veya en sağlam Fire 7 kasalarını arıyorsanız, bu kılavuzlara göz atın.