Yeni Amazfit T-Rex 2, Babalar Günü için tam zamanında geliyor, çılgın pil ömrü getiriyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Amazfit, sağlam bir yapıya ve daha büyük bir pile sahip en yeni T-Rex 2 akıllı saatini piyasaya sürdü.
  • Akıllı saat, daha yüksek çözünürlüklü bir ekrana, 150’den fazla spor moduna ve yükseltilmiş bir PPG kalp atış hızı sensörüne sahiptir.
  • Saat, 230 $ karşılığında çeşitli renk gruplarında mevcuttur.

Babalar Günü yaklaşıyor ve Amazfit, hepimize babalarımızın takdir edebileceği bir şey vermek için en yeni akıllı saatini tam zamanında piyasaya sürdü. Yeni Amazfit T-Rex 2 şu anda piyasada ve her babayı mutlu edecek bazı dikkate değer yükseltmeler içeriyor.

Yeni Amazfit T-Rex 2’deki en büyük gelişmelerden biri bataryadır. Bu yeni model, orijinal model ve Amazfit T-Rex Pro’daki 390mAh’den 500mAh bataryaya sahiptir. Pil, tipik kullanımda 24 güne kadar dayanacak şekilde derecelendirilmiştir, ancak güç tasarrufu sağlayan GPS modunda 58 güne kadar çıkabilir ve en iyi Android akıllı saatlerin çoğunu toz içinde bırakır.

Dayanıklı bataryaya ek olarak T-Rex 2, polimer alaşımlı şasi ile sağlam yapısını koruyor ve askeri standartlarda 15 testten geçti. 10 ATM su geçirmezliğe sahiptir ve -22° F’ye kadar düşük sıcaklıklarda çalışabilir, bu nedenle herhangi birinin fırlattığı hemen hemen her şeyin üstesinden gelebilir.

(İmaj kredisi: Amazfit)

1,39 inçlik dokunmatik ekranı, Zepp OS’den daha iyi yararlanmak için önceki modellerden daha yüksek çözünürlüğe sahiptir. 1.000 nite kadar parlaklığa ulaşabilir, bu da açık havayı seven herkes için idealdir. Fitness meraklıları için Amazfit T-Rex, 150’den fazla spor moduna sahiptir ve düzinelerce egzersizi otomatik olarak tanıyıp takip edebilir. Saat ayrıca kan-oksijen izlemeyi destekleyen yükseltilmiş bir PPG kalp atış hızı sensörüne sahiptir. Yürüyüşçüler ve diğer açık hava türleri için, saatin çift bant konumlandırması vardır ve beş konumlandırma sistemini destekler. Doğruluk GPS Modunda 26 saate kadar sürebilir.