Yeni AirPods Max’inizi yalnızca 439 ABD dolarına alın, daha fazla Apple ürünü de indirimde


Şu anda Gümüş, Siyah ve Gök Mavisi renk seçenekleriyle bir çift Apple AirPods Max’i yalnızca 439 ABD dolarına veya Yeşil veya Pembe bir çifti 499 ABD dolarına alabileceğiniz Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. Her iki durumda da, size yüksek kaliteli ses, aktif gürültü önleme, şeffaflık modu, Uzamsal Ses, Apple’ın H1 çipi ve diğer harika özellikleri sağlayacak Apple tasarımı dinamik sürücüye sahip yeni bir kulaklık alacaksınız. En iyi yanı, tasarrufların 110 dolardan başlamasıdır; bu, bu harika kulaklıklardan bir çift için 549 dolar ödemek zorunda kalmaktan daha iyidir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bir çift kulak üstü kulaklıktan hoşlanmıyorsanız, şu anda yüzde 21 indirim gören Apple AirPods Pro’nun en son sürümünü de düşünebilirsiniz, yani sizinkini 52 $ indirim aldıktan sonra 197 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu kablosuz kulaklıklar aktif gürültü önleme, uzamsal ses, şeffaflık modu, tere ve suya dayanıklılık, 24 saate kadar pil ömrü ve müziği otomatik olarak kulaklarınıza göre ayarlamak için uyarlanabilir EQ ile gelir. Daha uygun fiyatlı AirPods gen-3 de satışta ve 29 $ indirim kazandıktan sonra 150 $ karşılığında bir çift alabilirsiniz. AirPods Pro kadar harika olmayabilirler ama en azından suya ve tere dayanıklılık, Uzamsal Ses, Uyarlanabilir EQ ve 30 saate kadar pil ömrü elde edersiniz. Daha da uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız, 70 $ indirim aldıktan sonra 50 $ karşılığında bir çift Amazon Echo Buds gen-2 alabilirsiniz.

Son olarak, Apple Watch Series 7 ve Series 6 ile ilgili bazı ilginç tekliflerimiz var. İlk olarak, yalnızca GPS desteğine sahip 41 mm Apple Watch Series 7 GPS, Starlight Alüminyum Kasa ve Starlight Spor Kordon versiyonunda 20 $ indirimle geliyor. 379 dolara bir tane alabilirsin. Daha büyük 45 mm seçeneği, aynı 20 $ indirimi aldıktan sonra 409 $ ‘a gidiyor. Series 6 ile ilgileniyorsanız, 44 mm PRODUCT(RED) Alüminyum Kasa ve PRODUCT(RED) Spor Kordonlu LTE modelini sadece 290$ karşılığında alabilirsiniz.