Yeelight, yeni ürün duyurularıyla Matter kervanına katılıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Yeelight, geniş ürün yelpazesiyle Matter entegrasyonunu duyurdu.
  • CSA sertifikasına sahip yeni ürünler çok yakında piyasaya çıkıyor.
  • Bunlar, Yeelight takma adı altındaki akıllı ev aydınlatma serisini içerir.
  • Yeelight Pro ürünleri, bir OTA güncellemesi aracılığıyla Matter ile uyumlu olacaktır.

Yeelight, markalar arasında bağlı cihazlar için yeni iletişim standart protokolü olan Matter ile entegre olacak bir sonraki akıllı aydınlatma şirketidir.

Yeni Matter 1.0 özelliği geçen ay tanıtıldı. 3 Kasım’da Amsterdam’da, Yeelight dahil olmak üzere birçok akıllı ev cihazı üreticisinin gelecek ürünlerini ve güncellemelerini duyurmak için tek bir çatı altında toplandığı bir Bağlantı Standartları Birliği (CSA) etkinliği düzenlendi.

Matter entegrasyonu ile Yeelight, Nanoleaf, Philips Hue, Samsung ve Amazon akıllı ev ürünleri ile birlikte çoğunluğa katılıyor. Yeelight, bir blog yazısında, cihazlar arasında kesintisiz bağlantıyı teşvik eden ilk CSA sertifikalı ürün setini tüketicilere sunduğunu söylüyor.

Yeelight-Madde-Entegrasyonu

(İmaj kredisi: Yeelight)

Akıllı aydınlatma şirketi, sırasıyla tüketici ve profesyonel aydınlatma çözümleri için Yeelight ve Yeelight Pro ürün serilerinden oluşuyor. İlki, klasik Ev aydınlatma serisini içeriyor ve şirket, eğlence ve oyun oynamayı amaçlayan ve Matter entegrasyonunu destekleyecek şekilde ayarlanmış Yeelight Fun adlı yeni bir ürün portföyü piyasaya sürüyor.