Yalnızca 5 ABD Doları karşılığında bir Amazon Echo Dot Gen-3 edinin, HomePod mini ve daha fazlası da indirimde


Bugünün en iyi fırsatları, önceki nesil Echo Dot’u ve daha fazla cihazı indirimde bulabileceğiniz Amazon ve Verizon’dan geliyor.


Bugünün fırsatlarına, yalnızca 4,99 ABD Doları karşılığında size bir nesil 3 Amazon Echo Dot kazandırabilecek harika bir fırsatla başlıyoruz. Bu çılgın indirime sahip olmak için öncelikle yeni bir Echo cihaz müşterisi olmanız ve ayrıca Amazon Müzik aboneliği ile almanız gerekiyor. Kömür ve Kumtaşı renk seçenekleri arasında da seçim yapabilirsiniz, bu yüzden acele edin, çünkü bu sınırlı bir süre için geçerlidir.


Ayrıca Verizon’da sadece 89 $ karşılığında yeni bir Apple HomePod mini alabilirsiniz. Bu konuşmacının fiyatı 99 ABD Doları olarak listelenmiştir, ancak kasada EARTHDAY kodunu eklediğinizde 10 ABD Doları tasarruf edebilirsiniz. Ve her yere götürebilecek harika bir hoparlör arayanlar için, JBL FLIP 5 su geçirmez taşınabilir Bluetooth hoparlörü 20 $ indirimden sonra 100 $ karşılığında alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Son zamanlarda akıllı evinizi geliştirmek için birkaç ürün yayınladık, ancak harika bir kahve makinesi olmayan bir hortum nedir? Şu anda yeni bir Calphalon BVCLECMP1 Temp iQ Espresso Makinesi’ni 148$ tasarrufla 251,54$’a alabilirsiniz. Veya 20$ indirim aldıktan sonra Mr. Coffee Espresso ve Cappuccino Maker’ı 180$’a alın. Ve çok fazla arkadaş beklemiyorsanız, şu anda 30 $ indirimli olduğu için daha uygun fiyatlı Keurig K900 K-Slim Brewer’ı da alabilirsiniz, bu da sizinkini sadece 80 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir.

Yale Assure Lock Dokunmatik Ekran da satışta. Yale Access Uygulaması, Amazon Alexa, Google Asistan ve daha fazlası ile çalışan bu Akıllı Kilidi edinebilirsiniz ve 80 $ indirimden sonra size 199 $ mal olacak. Ve size 5 $ indirim sağlayan sayfa kuponunu eklediğinizde artık 45 $ karşılığında mevcut olan meross Akıllı Garaj Kapısı Açıcı Uzaktan Kumandası ile garajınıza kolayca erişin. Ayrıca, sayfa kuponunu eklediğinizde 14,49 $ indirim aldığından, Bluetooth özellikli yeni bir eufy Smart Scale C1 olarak yalnızca 18,50 $ karşılığında puan alabilirsiniz, ancak ödeme sırasında eufyscale kodunu da eklemeniz gerekir.