Yaklaşan Motorola Razr (2022) için bu yüzden heyecanlıyız.


Katlanabilir denilince akla ilk gelen isimler Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 oluyor. Evet, HONOR, HUAWEI, OPPO ve hatta Motorola’dan katlanabilir ürünlerimiz var, ancak bunların hiçbiri Samsung’un katlanabilir ürünleri kadar rafine hissettirmiyor. Bununla birlikte, 2022 sonunda diğer OEM’lerin yetişme oyununu oynayacağı yıl olacak gibi görünüyor. Google’ın kendi katlanabilir cihazını hazırladığı söyleniyor ve şimdi, 3. Nesil Moto Razr’ın (2022) uygulamalı fotoğrafları internete sızdırıldığı için Motorola da partiye katılmaya hazır görünüyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Motorola, katlanır ekran teknolojisini benimseyen ilk OEM’lerden biriydi. Şirket, orijinal flip RAZR telefonlarla aynı form faktörüne sahip birinci nesil Razr’ı 2019’da piyasaya sürdü. Bununla birlikte, orijinal Moto Razr, daha yavaş iç aksamları, genel olarak amiral gemisi hissi eksikliği ve çok yüksek fiyat etiketi nedeniyle piyasayı etkileyemedi. Şirket bunu 2020’de ikinci nesil Motorola Razr 5G ile takip etti, ancak yalnızca bir özellik artışından başka bir şey sunmadı.

Görünüşe göre Motorola 2022’de her şeyi yoluna koymak istiyor. Şirketin üç aydan uzun bir süredir perde arkasında “maven” olarak adlandırılan üçüncü nesil Razr akıllı telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor. Popüler sızıntı evan blass (aracılığıyla 91 cep) şimdi yakında çıkacak olan Motorola Razr (2022) olduğuna inanılan bazı canlı görüntüleri paylaştı.

Tipster, akıllı telefonu tam olarak sergilemedi ancak birkaç resim ve özellik paylaştı, bu da bizi bu yılki Moto Razr’ın son nesle göre büyük bir yükseltme olabileceğine inandırdı. Sızan teknik özellikler ve görseller, 3. Nesil Moto Razr’ın Samsung Galaxy Z Flip serisinin rakiplerine bile karşı gelebileceğine inanmamızı sağlıyor.

Yeni başlayanlar için, Motorola iğrenç çentikten kurtuluyor. Bunun yerine, Moto Razr (2022), delikli oyuğun içine yerleştirilmiş 32 MP ön kameraya sahip olacak. Kameradan bahsetmişken, yaklaşmakta olan Moto Razr’ın da çok geliştirilmiş bir arka kamera sistemine sahip olduğu söyleniyor. Sızan görüntüler, akıllı telefonun f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50MP sensör ve 13MP ultra geniş sensör içeren çift arka kamera modülü ile geleceğini gösteriyor.

Önceki nesil Moto Razr 5G, mevcut en son amiral gemisi SoC değil, bir Qualcomm Snapdragon 700 serisi yonga (Snapdragon 765G) ile geldi. Ancak, son neslin aksine, görünüşe göre Motorola (nihayet) bu süre içinde gidiyor. küstahlık Moto Razr’ın (2022) yakında çıkacak olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus yonga setinden güç almasının beklendiğini iddia ediyor.

Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 1 Plus yongasını henüz resmi olarak açıklamadı. Önceki söylentiler, Snapdragon 8 Gen 1 Plus’ın TSMC tarafından üretileceğini ve Snapdragon 8 Gen 1’de bulunan aşırı ısınma sorunlarını çözeceğini öne sürüyor. Moto Razr (2022), şirketin amiral gemisi yonga seti ile gelen ilk katlanabilir akıllı telefonu olabilir.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 resmi tanıtım videosu

Kaynak: Qualcomm Videosu

Son olarak tasarımdan bahseden sızıntı yapan kişi, Razr’ın (2022) daha çok anımsatan daha köşeli bir tasarıma sahip olduğunu söylüyor. Galaxy Z Flip3’e Razr veya Razr 5G’den daha fazla. Çene, önceki nesle göre çok daha küçük ve parmak izi tarayıcı, duruma göre güç düğmesine kaydırıldı. küstahlık. Sızıntı yapan kişi, Motorola’nın 3. Nesil Razr akıllı telefonunu 2022 yazında piyasaya sürmesini bekliyor. daha sonra küresel bir sunum izledi.

Sızıntılar doğru çıkarsa, Motorola’nın elinde sağlam bir Samsung Galaxy Z Flip 3 yarışmacısı olabilir. Önceki nesil için de anlaşmayı bozanlardan biri olduğu kanıtlanan tek anlaşma bozucu, fiyat etiketi olabilir. Mevcut katlanabilir Moto Razr 5G ile karşılaştırıldığında, Samsung Galaxy Z Flip 3, amiral gemisi özellikleri, daha sağlam bir yapı, profesyonel kalitede bir kamera ve mükemmel yazılım desteği ile çok daha iyi bir paket sunuyor.

Ancak Motorola, hatalarından ders alıyor ve Razr’ı neredeyse her açıdan (ekran, yapı, kamera ve hatta işlemciler) geliştiriyor. Moto Razr (2022) agresif bir şekilde fiyatlandırılırsa, katlanabilir departmanda Samsung’a gerçekten meydan okuyabileceğine inanıyoruz. Ve dürüst olmak gerekirse, Samsung katlanabilir bölümde daha fazla rekabet edebilirdi. Moto Razr (2022) sızıntıları hakkında ne düşünüyorsunuz? Satın almakla ilgilenir miydiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Siyah Samsung Galaxy Z Flip 3 katlanmış ve açık durumda

Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3, bütçenizi zorlamadan katlanır form faktörünü denemek için can atıyorsanız, almanız gereken telefon. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.