Yaklaşan Apple katlanabilir iPad ve MacBook, LG Display teknolojisini kullanacak, iddiaları bildirin


Yeni bir rapora göre, Apple’ın en az 2025 yılına kadar katlanabilir bir cihaz çıkarması beklenmiyor ve ayrı bir rapor, bunun gerçekleşmesi için panelleri sağlayanın LG Display olabileceğini gösteriyor.


Apple’ın gelecekte katlanabilir MacBook dizüstü bilgisayarlar, iPad’ler ve iPhone’lar geliştirme fikrini değerlendirdiğini bir süredir biliyorduk ve ayrıca Apple’ın 2024 veya 2025’te katlanabilir bir cihaz çıkarabileceğine dair birkaç söylenti duyduk. Yeni rapora göre, Apple’ın katlanabilir bir cihazı en az 2025 yılına kadar piyasaya sürmesi beklenmiyor ve ayrı bir rapor, bunun gerçekleşmesi için panelleri sağlayanın LG Display olabileceğini gösteriyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Elec Apple’ın gelecekteki bir iPad veya MacBook dizüstü bilgisayarda donatılabilecek bir ekran paneli üzerinde LG ile işbirliği yapabileceğini bildiriyor. Ekranın poliimid yerine ekranı kaplamak ve çizilmelere karşı korumak için ultra ince camla geldiği söyleniyor. Raporda ayrıca LG’nin 2022’de HP’ye 17 inçlik katlanabilir OLED ekranlar tedarik edeceğinden de bahsediliyor. Söz konusu ekran katlandığında 11 inç ve tamamen açıldığında 17 inç olacak ve bildirilene göre devasa bir ekran alanı ve görüntüleme alanı sağlayacak. 4K ekran.

Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun ayrı bir raporu, Apple’ın 2024’te katlanabilir bir iPhone piyasaya süremeyeceğini bildiriyor. Kuo, tahmini 2024’ü belirtirken tahminini revize etmek istediğini ve Apple’ın resmi olarak ilkini açıklayacağını söylüyor. katlanabilir bir iPad veya hibrit bir iPad ve iPhone olabilecek en erken 2025’te katlanabilir bir ürün.

“Hibrit iPad ve iPhone”un ne anlama geldiği belli değil, ancak katlanabilir ekranı ve SIM kart ve eSIM depolama kapasitesine sahip 5G desteğiyle ortalamadan daha büyük bir iPhone olduğunu varsayıyoruz. Pek çok rapor var, ancak cihazın içeriden ne tarafından destekleneceğini veya nasıl görüneceğini söylemek için henüz çok erken, bu nedenle Apple’ın tüm bunlar için neler yaptığını görmek için birkaç yıl beklememiz gerekiyor. yıl.

Siyah iPhone 13

Apple iPhone 13

iPhone 13, Apple’ın 2021 için varsayılan akıllı telefonudur. Önümüzdeki yıllarda hızlı ve akıcı kalan ve herhangi bir donanım cephesinde eksik olmayan bir deneyim arıyorsanız, almanız gereken cihaz budur.