Yaklaşan Apple iPad’i önemsiyor musunuz?


Editörler Masası

Apple’ın, diğer şeylerin yanı sıra, önümüzdeki ay yapılacak Mart etkinliğinde bir iPad Pro yenilemesini ve muhtemelen yeni bir iPad mini’yi piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak, iPad Pro veya bu konudaki herhangi bir iPad, hala kullanıcıları heyecanlandırması gereken bir ürün mü?


Tıpkı iPhone serisinde olduğu gibi, Apple’ın iPad serisinde de çeşitli boyut, renk ve performans değerleri ile herkes için bir şeyler var. İPad mini – önümüzdeki birkaç yıl içinde katlanabilir bir iPhone için feda edileceği söyleniyor (not: yalnızca daha büyük bir tuvale katlanırsa) – hala manipüle edilmesi en kolay olanı olsa da, büyük bir ekrandan sadece biraz daha büyük bir ekran sunuyor. telefon. Bu özel durumda, iPhone 12 Pro Max.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Herkes için bir şey (bir Apple iPad)

iPad’inizi iş için kullanıyorsanız, 12.9 ve 11 inç iPad Pro modelleri, ister grafik tasarımcı, ister fotoğrafçı veya hafif içerik oluşturucu olun, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Biraz daha küçük bir ekrana sahip olan yeni iPad Air, sunduğu renk seçenekleri sayesinde daha kişisel bir cihaz. Uzay Grisi sürümünü tercih etmediğiniz sürece iPad Pro gibi iş çığlıkları atmayan daha mutlu bir tablet. . Bu tipik olarak medya tüketimi, hafif ofis işleri ve sosyal medya için bir tablettir ve beygir gücünden yoksun olduğu için değildir.

yeni iPad Air

Ardından, eski tasarıma sahip, ancak gerçekten cazip bir fiyat etiketine sahip klasik iPad geliyor ve son olarak, sekiz inçten kısa bir kıl ile en küçüğü olan iPad mini geliyor.

Günün sonunda, hepimiz iPad’leri farklı şekilde kullanıyoruz, ancak iPad Pro’yu yalnızca YouTube’da Pocketnow videoları izlemek için kullanıyorsanız, tercih etmeyeceğinizi varsayabiliriz.

Bu, şirketler de dahil olmak üzere birçok kişinin cevaplamaya çalıştığı bir soru. Üreticiler, akıllı telefonlar ve tabletler arasındaki boşluğu yavaş yavaş kapatmaya başladı. Phablet kategorisi böyle yaratıldı ve bugün altı inçlik bir akıllı telefon hemen hemen standart, en küçük iPad’lerden (veya bu konuda genel olarak tabletlerden) iki inçten biraz daha az uzakta.

Soru cevapsız görünüyor, çünkü özündeki sorun hala çözülmedi. Akıllı telefonlar büyüdükçe ve büyüdükçe, ceplerinize, cüzdanlarınıza vb. Bu sorunu çözmeye çalışmak (teknolojik gelişmeler gibi diğer şeylerin yanı sıra), her iki dünyanın da en iyisini sunmayı amaçlayan son derece pahalı katlanabilir akıllı telefonları doğurdu.

iPhone ve iPad

Ancak, hepimiz 2.500 $ ‘lık katlanabilir bir akıllı telefona paramız yetmeyeceğinden ve dizüstü bilgisayarınızı gittiğiniz her yere taşımak her zaman mümkün olmadığından, korkarım ki bir uyarıyla birlikte fazladan bir cihaz gerekli.

Her şey sizin kullanımınıza ve tercihinize bağlıdır

Apple iPad’imi kullandığım tek yer, gün sonu e-kitap okumak ve Pocketnow Daily videosu için yatak odası, park veya kafe (çeşitli pandemik sağlık ve güvenlik protokolü aşamalarında açıksa) tüketmek için. medya ve haberlerin yanı sıra, genellikle daha büyük bir ekrana ihtiyaç duyduğum ancak dizüstü bilgisayarımı taşımak istemediğim ailem veya arkadaşlarımın evindeyken.

Yani, benim durumumda, iPad’i önemsiyorum. Oldukça yeni bir modelim olduğu için “bir sonraki iPad” değil, ancak ürün kategorisi olarak ve mevcut modelimi yükseltme zamanı geldiğinde muhtemelen 2022 veya 2023 iPad ile ilgileneceğim.

Peki ya sen? Aşağıda bize bir satır bırakın ve iPad’i önemseyip önemsemediğinizi bize bildirin. Veya bu konuda herhangi bir tablet.

Okuduğunuz için teşekkürler! Hoşgeldiniz Editörün Masası!