Xperia 1 V, bazı ilginç kamera değişiklikleriyle kapağı kırmış olabilir


Ne bilmek istiyorsun

  • Bir görsel, Sony Xperia 1 V için kamera tasarımını ortaya çıkarmış olabilir.
  • Resimde, Zeiss markalı, ancak ToF sensörü olmayan üçlü kamera sensörü gösterilmektedir.
  • Sony, amiral gemisini Şubat ayının sonundaki MWC 2023 sırasında piyasaya sürebilir.

Samsung, Galaxy S23 serisini yeni piyasaya sürmüş olabilir ancak Şubat ayının yeni telefon lansmanlarıyla dolmasını bekliyoruz ve Sony de bunların arasında olabilir. Sızan yeni bir görüntü, yaklaşan Xperia 1 V amiral gemisinin bir bölümünü ortaya çıkarmış olabilir ve kamera tasarımında birkaç görsel değişiklik gösterir.

Görüntü, görüntünün Xperia I V’ye ait olduğunu iddia eden bir kullanıcı tarafından Weibo’da (Android Yetkilisi aracılığıyla) yayınlandı. Görüntüden, Sony’nin denenmiş ve doğrulanmış üçlü kamera dizisini aynı şekilde sürdürebileceğini görebiliriz. birkaç amiral gemisi nesli için bağlı kaldığı tasarım. Bununla birlikte, kamera sistemindeki bazı iyileştirmelere işaret edebilecek birkaç fark vardır.

Xperia 1 V'ye ait olduğu iddia edilen görüntü

(İmaj kredisi: Weibo)

Resim, Zeiss T* markasının hâlâ mevcut olduğunu gösteriyor. Ancak, son birkaç Xperia 1 modelinde bulunan 3D ToF (Uçuş Süresi) ve RGB-IR renk sensörleri eksik. Birincisi derinlik verilerini yakalarken, ikincisi telefonun daha doğru beyaz dengesi ayarlamaları yapmasına yardımcı olur.