Xbox Series S’yi Verizon’da yalnızca 229,99 ABD Doları karşılığında satın alın


Verizon, Xbox Series S uygun fiyatlı oyun konsolunu yalnızca 229,99 ABD Doları karşılığında sunuyor ve anlaşma yalnızca sınırlı bir süre için geçerli.

Xbox Serisi S

Xbox Serisi S

Xbox Series S, bugün mevcut olan en iyi oyun konsollarından biridir. En sevdiğiniz oyunları oynamanız için 10 GB RAM, 512 GB depolama, özel bir CPU/GPU ve diğer harika özellikleri bir araya getirir.

Tatiller, Kara Cuma, Siber Pazartesi ve Boks indirimleri çoktan sona ermiş olsa da bu, şirketlerin en sevdiğimiz ürünlerden bazılarında harika fırsatlar sunmayı bıraktığı anlamına gelmez. Verizon, dikkatinizi istiyor gibi görünüyor ve şirket, Microsoft Xbox Series S oyun konsolunu yalnızca 229,99 ABD Doları karşılığında sunuyor. Xbox Series S’de bugün 70$ tasarruf edin. Acele edin, anlaşma 5 Ocak’ta sona eriyor!


Xbox Series S oyun konsolu piyasadaki en iyilerden biridir ve oyun dünyasına girmenin en ucuz ve en hesaplı yollarından biridir. 229,99$’lık yeni fiyat, Kara Cuma’da gördüğümüz kadar düşük olmasa da, uzun zamandır gördüğümüz en düşük fiyat ve bir süre daha bundan daha düşük olması pek mümkün değil. Kullanıcılar ayrıca konsolu ayda yalnızca 20,82 ABD Doları karşılığında satın alabilir ve ayrıca bir Xbox Game Pass aboneliği alabilir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Xbox Series S, mükemmel performans sunar ve aşağıdakiler gibi en sevdiğiniz oyunları oynatmanıza olanak tanır: Forza Horizon 5Minecraft, Ve Halo Sonsuz. Xbox Game Pass Ultimate aboneliği ayrıca konsolda, hatta PC’nizde ve bulutta çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz yüzlerce klasik ve AAA oyununa erişmenizi sağlar.

Xbox Series S, 2K (1440p) çözünürlükte 120FPS’ye kadar akış yapabilir. Xbox Series S ve X ayrıca Dolby Vision ve Dolby Atmos surround ses ve HDR10 içeriğini destekleyen ilk oyun konsollarından biridir. Konsolu kullanarak, Disney+, Netflix, Amazon, Hulu ve daha fazlası gibi hizmetleri kullanarak en sevdiğiniz TV programlarını ve filmleri de izleyebilirsiniz.