WI-Fi Alliance’ın güncellenmiş sertifikası, daha iyi yüklemeler ve güç kullanımı sağlar


Ne bilmek istiyorsun

  • Wi-Fi Alliance, performansı ve güç yönetimini iyileştirmek için yeni özellikler içeren yeni Wi-Fi CERTIFIED 6 Sürüm 2’yi piyasaya sürüyor.
  • Bu sertifika güncellemesi, daha fazla yükleme etkinliğini desteklemek için yer-uydu bağlantısı çok kullanıcılı MIMO desteği ekler.
  • Güç yönetimi özellikleri arasında yayın hedefi uyandırma süresi (TWT), uzatılmış uyku süresi ve dinamik çok kullanıcılı uzamsal çoklama güç tasarrufu (SMPS) yer alır.

Wi-Fi ağları, kullanıcıların yeni cihazlarla Wi-Fi sınırlarını zorlaması ve her zaman artan talep ile her zamankinden daha önemli. Wi-Fi Alliance, artan yukarı bağlantı trafiği ve yeni güç yönetimi özellikleri için destek ekleyen Wi-Fi Sertifikalı 6 Sürüm 2’nin piyasaya sürülmesiyle bu artan talebi karşılamak için Wi-Fi sertifikasını geliştiriyor. Bu yeni özellikler, 2,4 GHz, 5 GHz ve 6 GHz dahil olmak üzere Wi-Fi 6 için desteklenen tüm bantlarda desteklenir.

Bu güncellemeler, güçlü WPA3 güvenliği sağlarken mümkün olan en iyi performansı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Wi-Fi Alliance’ın Başkanı ve CEO’su Edgar Figueroa, bu güncellemelerin Wi-Fi’nin günümüz ihtiyaçlarını destekleyecek şekilde gelişimini desteklediğini söylüyor.

Wi-Fi, kullanıcıların her gün güvendiği Wi-Fi uygulamalarında muazzam büyümenin yolunu açarak muazzam küresel inovasyonu yönlendiren gelişmiş yetenekler sunar. Wi-Fi CERTIFIED 6 Sürüm 2, Wi-Fi’nin günümüzün pazar ihtiyaçlarını karşılamak için evrimini ilerletir ve daha fazla kapasite, verimlilik ve güvenilirlik ile daha yüksek performanslı Wi-Fi senaryolarını destekler.