WhatsApp emoji tepkileri sonunda bazı kullanıcılar için geliyor


Ne bilmek istiyorsun

  • WhatsApp, bir süredir iMessage benzeri tepkiler üzerinde çalışıyor.
  • Özellik şu anda beta kullanıcıları için kullanıma sunuluyor gibi görünüyor.
  • WhatsApp tepkileri arasında Beğen, Sev, Gül, Şaşır, Üzgün ​​ve Teşekkürler yer alır.

WhatsApp, Android’deki en iyi mesajlaşma uygulamalarından biri olabilir, ancak bu, geliştirilemeyeceği anlamına gelmez. Meta son zamanlarda sıkı bir şekilde çalışıyor, WhatsApp’ın özelliklerini genişletiyor ve uygulama sonunda, ileti dizilerinize daha fazla etkileşim ve ifade katması gereken çok istenen bir eklemeyi kullanıma sunuyor: mesaj tepkileri.

Özellik ilk olarak Ağustos 2021’de tespit edilmişti ancak ne zaman kullanıcılara sunulacağı belli değildi. WABetaInfo, başlangıçta yalnızca beta kullanıcılarının onu kullanacağını belirtti, şimdi durum böyle görünüyor. En iyi Android telefonlarda WhatsApp beta sürüm 2.22.8.3 ile, bazı kullanıcılar artık bir mesaja uzun süre basarak başparmak yukarı, kalp, gülme emojisi, şaşırmış yüz, üzgün yüz ve katlanmış eller dahil olmak üzere altı farklı emoji tepkisine erişebilir. bir teşekkür jesti olarak.

Beta sürümünde WhatsApp emoji tepkileri

(İmaj kredisi: WABetaInfo)

Bu özellik, WhatsApp’ın iOS uygulaması ve masaüstü istemcisi için tepkileri yönetmeye yönelik bir ayar sunmasından hemen sonra gelir ve kullanıcıların tepki bildirimlerini kapatmak isteyip istemediklerine karar vermelerine olanak tanır. Görünüşe göre bu, en azından bazı Android beta kullanıcıları için bir dereceye kadar devam ediyor gibi görünen özelliğin yakında kullanıma sunulması için hazırlanıyordu.