VIZIO’nun OLED UHD HDR Smart TV’si, Echo paketleri ve daha fazlası satışta


Bugünün en iyi fırsatları arasında birkaç akıllı TV, Amazon Echo Gen-4 paketleri ve diğer harika ürünler yer alıyor


Bugünün fırsatlarını VIZIO’nun şu anda yüzde 17 indirimli OLED Premium 4K UHD HDR Smart TV’si ile başlatıyoruz, bu da 998$’a harika bir 55 inç Smart TV satın alabileceğiniz ve cebinizde 201,99$ tutabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca bu akıllı TV’de Dolby Vision, HDMI 2.1, 120 Hz yenileme hızı, profesyonel oyun motoru, Apple AirPlay 2 ve yerleşik Chromecast bulunur.


VIZIO V-Serisi 4K UHD LED HDR Smart TV’yi yüzde 17 indirimle 496 dolara alabileceğiniz için daha uygun fiyatlı diğer seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Bu, 65 inçlik modelinde size 100 dolardan fazla tasarruf sağlayacaktır ve ayrıca VIZIO M6 Serisi Premium 4K UHD Kuantum Renkli LED HDR Akıllı TV’ye de göz atabilirsiniz. Bu seçenek, 131 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 25’lik bir indirim alır. Her iki model de Apple AirPlay ve yerleşik Chromecast, Dolby Vision, HDR10+ ve diğer harika özelliklere sahiptir. Ve VIZIO ürünlerinden bahsettiğimize göre, 61$ indirimden sonra şimdi 799$’a satılan TV için VIZIO Elevate Sound Bar’ı da düşünebilirsiniz. Bu ev sineması surround ses sistemi, 18 yüksek performanslı hoparlör, Dolby Atmos ve harika bir ses deneyimi sunmak için gereken her şeye sahiptir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Dördüncü nesil Amazon Echo akıllı hoparlör şimdi yalnızca 70 ABD Doları’na satılıyor ve bir Ring A19 Akıllı LED Ampul ile birlikte geliyor, bu da bu kombinasyonu alıp yine de 44,99 ABD Doları kazanmayı başarabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca yeni dördüncü nesil Echo’nuzu birkaç Echo Dots ile sadece 170 $’a alabilirsiniz, çünkü bu paket yüzde 15’lik bir tasarrufu temsil eden 30 $’lık bir indirim alıyor. Son olarak, size 120 $ tasarruf sağlayacak yüzde 34’lük çok cazip bir indirim aldıktan sonra, Klasik Siyah renkte bir çift Echo Çerçeveli yeni bir Echo’yu 230 $ karşılığında alabilirsiniz.