VIZIO, Özel Sürüm (VIZIO)RED M-Serisi Quantum 50” Sınıf 4K HDR Akıllı TV ve (RED) Uzaktan Kumandayı Duyurur


Kaliforniya merkezli VIZIO, (RED) ile ikinci iş birliğini, Özel Sürüm (VIZIO)RED M-Serisi Kuantum 50 inç Sınıf 4K HDR Smart TV’yi duyurdu


California merkezli VIZIO, (RED) ile ikinci iş birliği olan Special Edition’ı (VIZIO) duyurdu.KIRMIZI M-Serisi Quantum 50 inç Sınıf 4K HDR Akıllı TV, (KIRMIZI) Uzaktan Kumandası ile birlikte.


ABD şirketi her biri için satın alma fiyatının yüzde 10’unu bağışlamayı taahhüt ediyor (VIZIO)KIRMIZI M-Serisi 50″ Sınıfı Smart TV. Para, (RED) ile AIDS ile Mücadele Küresel Fonu’na gidecek.

Geçen yıl (RED) ile yaptığımız işbirliğine gösterilen tepki bizi çok etkiledi. Bu yılki 1 Aralık Dünya AIDS Günü öncesinde, tüketicilere yeni (VIZIO) ile küresel topluluğa bir kez daha geri verme fırsatı sunmaktan heyecan duyuyoruz.KIRMIZI M-Serisi Quantum 50” Sınıfı 4K HDR Smart TV

Robynne Curry, Ürün Pazarlama Kıdemli Direktörü, VIZIO

Smart TV söz konusu olduğunda, bir milyardan fazla tonla Quantum Color teknolojisinin yanı sıra 4K Ultra HD, Dolby Vision, HDR10 ve UltraBright 400’e sahiptir. Apple AirPlay 2 ve Chromecast gibi özellikler yerleşiktir, böylece şunları yapabilirsiniz: Seçtiğiniz sistemden bağımsız olarak akışa zahmetsizce başlayın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Tasarım, uçtan uca ekranının çerçevesi etrafında kırmızı vurgulara sahiptir ve uyumlu (KIRMIZI) bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

(VİZİO)KIRMIZI M-Serisi 50″ Sınıfı, Amazon.com/RED ve VIZIO.com/RED’de 479,99 ABD Doları’na (fiyatlandırma değişebilir) satılmaktadır.