Visible’ın sınırsız planını iki ay için 22 $, sonrasında 25 $ olarak alabilirsiniz.


Visible, aralarından seçim yapabileceğiniz tek bir plan ve tek bir ağ ile piyasadaki en ucuz ön ödemeli operatörlerden biridir. Verizon LTE ve 5G tarafından desteklenen Visible’ın sınırsız planı normalde ayda 40 ABD doları gibi çok iyi bir fiyattır, ancak bilgili müşteriler Party Pay ile bu fiyatı ayda yalnızca 25 ABD dolarına düşürür. Bu sizi numaranızı taşımaya ikna etmek için yeterli değilse, Visible Şubat ayına güçlü bir şekilde başladı ve fiyatı ilk iki ay için ayda yalnızca 11 ABD dolarına düşüren 22 ABD dolarına 2 anlaşma ile başladı. (yeni sekmede açılır) 2/2/22 tarihinde kaydolanlar için 200 $ hediye çeki ile. Ödeme sırasında 2FOR22 kodunu kullandığınızdan emin olun.

Visible’ın sınırsız planı, yalnızca 75 GB kullanımda öncelik azaltmayı gören ve ayrıca sınırsız konuşma ve metin içeren eksiksiz sınırsız verilerle birlikte gelir. Verileriniz hala faturalı Verizon müşterilerine göre daha düşük bir önceliğe sahip ancak bölgenizdeki ağ güçlüyse aradaki farkı asla fark edemeyebilirsiniz. Bir yakalama, Visible’ın herhangi bir dolaşım veya 3G kullanımını desteklememesidir, bu nedenle, yaşadığınız yerde Verizon LTE hala sivilceliyse, geçiş yapmaya değmeyebilir. Şans eseri, Visible’ın 15 günlük bir garantisi vardır, bu nedenle size uygun olmadığı ortaya çıkarsa takılıp kalmazsınız.

Visible’ı denemeye hazırsanız, web sitesini ziyaret edin, hesabınızı oluşturun ve ödeme sırasında promosyon kodunu girin. Visible ile kullanmak için bir telefon arıyorsanız, zaten en iyi Android telefonlardan birine sahipseniz kendi telefonunuzu getirme şansınız yüksektir, ancak değilse, Visible’ın Galaxy gibi Android telefonlarda bazı iyi fırsatları vardır. S20 FE 5G ve Galaxy A42 5G gibi daha uygun fiyatlı telefonlar.

2FOR22 koduyla sadece 22$’a iki ay kazanın